28 грудня в кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбулася грандіозна прем’єра різдвяної сімейної комедії “Зірки за обміном”. Фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а зіркові виконавці головних ролей — Оля Полякова та Михайло Хома — поділилися подробицями з-за куліс та наживо заспівали для гостей заходу офіційний саундтрек фільму “Щасливі люди”.

Уперше зіркову комедію побачили представники ЗМІ, зіркові гості та партнери фільму. 

На прем’єру завітали відомі українськи виконавці NiNO, Аліна Гросу, MELOVIN, Art Demur, TVORCHI, актори Наталя Сумська, Володимир Горянський, Дмитро Вівчарюк, Наталія Бабенко, Олексій Тритенко, Максим Девізоров, Аліна Чебан, Сергій Либа блогери та телеведучі Володимир Остапчук з дружиною, Геннадій Вітер, Макс Єжов, Олег Машуковський, Міла Кузнєцова. Гостями заходу стали також кінопродюсерка та директорка компанії DZIDZIOFILM Діана Юраш, Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш, продюсер DZIDZIO та DZIDZIOFILM Анатолій Безух з дружиною Надією.

Гостей заходу пригощали ТМ “Карпатська джерельна”, а святковий настрій подарувало ігристе вино “Grand France”.

Офіційну частину заходу — прес-брифінг з творцями фільму — модерував Олег Волощенко, актор, виконавець ролі Давида (чоловіка Полі Малякової) у фільмі. Про роботу над стрічкою розповіли продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський. А Оля Полякова та Михайло Хома (DZIDZIO), здивували чуттєвим виконанням саундтреку до фільму “Щасливі люди” наживо, поділилися своїми враженнями від спільної роботи та розповіли про основні цінності та ідею сімейної комедії.

Вітаю творчу команду з прем’єрою фільму, хочу побажати успіху в прокаті й закликаю створювати ще більше цікавих, хороших стрічок. Нехай це стане нашою доброю традицією — зустрічати новий рік з українською комедією — перший заступник голови Державного агенства України з питань кіно, Юлія Шевчук.

“Дякую всім, хто завітав на нашу прем’єру. Наш фільм про те, що спонукає зірок щосекунди думати про свій успіх, свою популярність. А от що серед усіх факторів найважливіше — дізнаєтеся під час перегляду. Хочеться, щоб ті емоції, які пережив я після перегляду фінальної версії фільму, переживав кожен, хто прийде в кіно на цю комедію”, — Михайло Ясинський, продюсер фільму, Secret Service Entertainment Agency. 

Трейлер фільму “Зірки за обміном”: