Кіноогляд Сучасного Українського Кіна – це триденний кінозахід, що вперше відбудеться 12-14 вересня в Києві в Будинку кіно, вул. Саксаганського, 6. Програма включає національний конкурс короткометражних фільмів, міжнародну позаконкурсну програму та навчальну платформу для любителів та представників кіносфери.

В рамках національної конкурсної програми Кіноогляду проводитиметься голосування журі (Гран Прі) та глядацьке голосування в чотирьох категоріях: ігрове, документальне, анімаційне та експериментальне кіно. Команда Кіноогляду планує залучити до оцінювання журі — професіоналів у різних сферах, які оберуть свій найкращий фільм конкурсної програми.

Міжнародна позаконкурсна програма буде представлена спеціальними показами, присвяченими важливим соціальним питанням України та світу.

В програмі навчальної платформи — майстер-класи, презентації, зустрічі, обговорення з експертами індустрії та поки що таємна, спеціальна подія, — ми працюємо над плацдармом для підготовки лицарів-кінооглядистів.

Для молодих кінематографістів відкриється можливість знайти свою аудиторію та налагодити професійні зв’язки. Глядачі матимуть змогу оцінити короткометражки молодих режисерів, поспілкуватися з ними про кіно, надихнутися їхніми чудовими роботами та почати працювати над своїми першими фільмами.

Дедлайн подачі заявок на участь в національному конкурсі – 15 серпня 2019! Детальніше про Кіноогляд та правила прийому заявок за посиланням.