Цьогорічний фестиваль присвячено темі “Віра без справ мертва”. Перегляди конкурсних робіт будуть організовані у Будинку кіно в Києві 10, 11 жовтня з 10.00 до 22.00 і 12 жовтня з 10.00 до 15.00. Вхід на покази вільний.

В офіційному відкритті взяли участь Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, народний депутат України, президент фестивалю Андрій Деркач, керівник проекту і керівник Синодального відділу у справах молоді УПЦ єпископ Іона (Черепанов), учасники концертної програми і гості фестивалю.

Цьогоріч на головні призи фестивалю претендують 55 фільмів з України, Білорусії, Грузії, Казахстану, Польщі і Росії в номінаціях анімаційного, короткометражного, документального та повнометражного художнього кіно.

Після урочистої церемонії відкриття був показаний фільм-відкриття фестивалю – прем’єра в Україні – «Чернець і біс» (режисер Микола Досталь, сценарій Юрій Арабов).

Під час фестивалю для учасників і гостей будуть проводитися тематичні зустрічі, майстер-класи та круглі столи на актуальні теми християнського кіно.

Фільм-закриття фестивалю – прем’єра документального кіно «Де ти, Адам?» про чернецтво на Святій Горі Афон, реж. Олександр Запорощенко, Україна.