Вік Аделайн – романтична мелодрама з елементами фантастики; роботи задіяних у фільмі акторів Блейк Лайвлі і Гаррісона Форда відзначені критиками як їх найкращі протягом останніх років.

poster_43351У віці 29-и років Аделайн Боуман (Блейк Лайвлі) потрапляє в автомобліьную аварію, падає в озеро з крижаною водою, куди незабаром вдаряє сильна блискавка. Загалом, головна героїня фільму американського режисера-дебютанта Лі Толанда Кригера не тільки не вмирає, але й перестає старіти. Незабаром зі своєю дочкою, якій на момент аварії було п’ять років, Аделайн виглядає абсолютно однаково. Це привертає увагу не тільки знайомих, але і правоохоронних органів, тож Аделайн вирішує кожні десять років змінювати ім’я та місце проживання. Коли ти безсмертний і живеш в Америці, вельми легко заробити на життя – досить усього лише вдало вкласти гроші в акції компаній, що розвиваються …

У наші дні Аделайн працює в бібліотеці та зустрічає успішного і розумного красеня Елліса Джонса (Міхіль Хейсман). Жінка, якій вже 107 років, усіляко намагається ухилитися від любовного роману, адже не зможе постаріти зі своїм коханим, але наполегливість і чарівність залицяльника беруть своє… Крім того, автори сценарію Дж. Міллс Гудлі та Сальвадор Пашковіц підготували сюжетний поворот в дусі сентиментальних серіалів.

Вік Аделайн за усіма ознаками є стовідсотковою мелодрамою, але з несподіваним філософським підтекстом: мовляв, бувають ситуації, коли і перший сивий волос може принестии радість. Безумовно, основна цільова аудиторія цього фільму – жінки, які можуть отримати від витонченого Віку Аделайн незаперечне задоволення.

Трейлер:

Кадри: