З 10 до 19 грудня Бюро Вільної держави Баварія в Україні та компанія «Артхаус Трафік» запрошують у Кіноподорож Баварією.

Фестиваль «Кіноподорож Баварією» проводится вже вдруге. Як і минулого року, подія відбудеться в онлайн-форматі, а перегляди фільмів будуть безкоштовними для глядачів в Україні. Стрічки демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами на сайті bavarianfilmfest.com.ua.

До програми увійшло чотири фільми, вироблених за підтримки федеральної землі Баварія. Половина з цих стрічок будуть продемонстровані в Україні вперше.

Українські глядачі познайомляться одразу з трьома роботами знаного майстра комедії баварця Маркуса Г. Розенмюллера.

Його фільм «Раніше помер – довше пролежав» розповідає про 11-річного Себастіана, який раптово дізнається, що його мати померла під час пологів, а не в автомобільній катастрофі. Відчувши провину та страх не потрапити до мами в рай через свої бешкетні витівки, хлопець вирішує заробити перепустку на небеса, ставши рок-зіркою.

«Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності» – кумедна фантазія, заснована на мрії кожного школяра – створення двійника, який робитиме уроки замість тебе.

Трійку комедій популярного режисера завершує його нова картина – «Басейновий шериф» (2021), яка розповідає про боротьбу рятувальника та майстра з плавання проти знищення улюбленого місця роботи – басейну.

Окрім комедій у програму увійшла історична біографічна драма «Людвіг Баварський» від Марі Ноель і Петера Зера. У ній ідеться про Людвіга Другого Баварського, широко відомого як «казковий король» за його любов до мистецтва й невеликий інтерес до політичних та економічних процесів.

Чотири фільми, які представляють баварський кінематограф, будуть доступні для безкоштовного онлайн-перегляду на сайті bavarianfilmfest.com.ua з 10 до 19 грудня на території України.