8 березня о 9:00 у Маріїнському парку відбудеться найгарніший забіг року Ladies Run, що відкриють режисер спортивної драми «Пульс» Сергій Чеботаренко та акторка Наталія Бабенко, яка виконала у фільмі головну роль української легкоатлетки Оксани Ботурчук.

«Пульс» оповідає історію Оксани, яка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер вона не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Забіг Ladies Run знаменує початок колаборації фільму «Пульс» та найбільшої бігової спільноти України TOP RUNNERS, що є організатором найкреативніших бігових івентів. Окрім Ladies Run це також KBP Runway Run – забіг по злітній смузі аеропорту «Бориспіль», Kyiv Euro Marathon, Kyiv Ultra Marathon, Еко-забіг босоніж в «Межигір’ї», етнічний «Забіг в Пирогові» та інші. У рамках співпраці відбудеться ряд спільних активностей до всеукраїнської прем’єри спортивної драми «Пульс», що відбудеться 19 березня 2020 року.

«Співпраця бігової спільноти TOP RUNNERS та фільму «Пульс» є не просто важливим внеском в підняття обізнаності українців про вітчизняних спортсменів. Історія Оксани Ботурчук є надихаючою та мотивуючою для всіх тих, хто не опускає руки у складних життєвих ситуаціях на шляху до своєї мети» – прокоментував виконавчий директор TOP RUNNERS, ультрамарафонець Ігор Кретов.

«Ми раді, що до великої та дружньої команди проєкту долучилися TOP RUNNERS. Спортивна драма «Пульс» — про амбіції, боротьбу за першість та величезну наснагу, й в цьому наші цінності збігаються. Невипадково, що Сергій та Наталія відкриють забіг Ladies Run, оскільки головний герой фільму – сильна й вмотивована жінка та чудовий приклад для наслідування. Долучайтеся й побачимось на старті!» – наголосив продюсер фільму Єгор Олесов.