Коли в 2012-у році на екрани вийшла перша частина комедії Третій зайвий, або Тед, вона викликала справжній фурор. Нестандартний образ скандального плюшевого ведмедя миттєво підкорив дорослу аудиторію. Звичайно, не зняти продовження про Теда у Голлівуді просто не могли.

clip_image001І якщо в першій частині Тед був тільки характерним другом головного героя, то тепер він і сам зайняв провідну позицію, надаючи глядачеві привід задуматися: чи тільки він весела іграшка та майно, або ж справжня особистість. Держава засумнівається в тому, чи має плюшевий ведмідь право одружуватися, працювати, заводити дітей і відчувати себе повноцінним членом суспільства. Ну а Тед і його вірний друг Джонні (Марк Волберг) спробують зробити все, щоб у всій красі проявити особистість ведмедика.

У другій частині комедії глядач не побачить Мілу Куніс – вона не змогла взяти участь у зйомках через вагітність. Це дасть привід для розвитку нової любовної історії, мораль якої буде проста: кохана людина повинна і на гітарі вміти грати, і “дунути” потайки в бібліотеці бути не проти, і – у разі чого – і в суді захистити. Так що тепер з великих екранів величезними очима на нас буде дивитися зірка Аманда Сейфрід, що, втім, дуже вдало висміють сценаристи єдиним більш-менш вдалим жартом у стрічці. Решта гумору, як і колись, буде крутитися навколо різних модифікацій лайок, інтимної та фекальної тематики.

Однак на глядача чекають і приємні сюрпризи: гідністю і спокоєм, як завжди, порадує Морган Фрімен, який виконав роль запеклого адвоката; крім нього в епізодичній, але прекрасній ролі з’явиться Ліам Нісон.

В цілому, Третій зайвий 2 програє першій частині самого себе, але для безтурботного вечора, як і замислювалося, підійде цілком непогано.

Трейлер:

Кадри: