Режисер Роман Балаян очолить журі Національного конкурсу фестивалю “Молодість”, який відбудеться 24 жовтня – 1 листопада.

“Я погодився бути в журі, тому що у Києві я саме займаюсь дебютантами і люблю говорити про них”, – каже Балаян. Він зауважив, що йому не стільки цікаво, що саме знімають нинішні молоді кіномитці, а важливіше – що вони думають.

“Мене вражає кількість сексуальних та еротичних сцен і взагалі фільми на цю тему”, – дивується 74-річний режисер.

Роман Балаян вважає, що у кіностудії імені Олександра Довженка були усі шанси стати українським Голлівудом: “Ну чому б не оснастити кіностудію новою технікою та перетворити її у новий Голлівуд? Студія може завершити фільм, який робить за гроші держави, власним коштом. Тим паче, якщо це короткометражка. А от продюсер, якщо закінчились гроші, зупиниться і чекати не буде”. 

Однак, за словами режисера, кіностудією Довженка ніхто не займається і скоріш за все вона збанкрутіє: “Ймовірно, там побудують щось інше. І все втратиться. А там же чотири павільйони… Я пропоную сорока продюсерам –  займіть наші 5-6-й поверхи у старому корпусі безкоштовно на півроку-рік, пофарбуйте стіни, і ходіть до нашого буфету. Спілкуйтесь! Щоб не був кожен сам по собі. Адже так колись починався Голлівуд. Та вони цього не хочуть”.