Виходу стрічки «Пульс» на великі екрани довелося чекати набагато довше за інші фільми, адже через пандемію творці змушені були перенести прем’єру більш ніж на рік. Проте очікування того вартувало: є історії, які просто не старіють.

У невеликому провінційному місті проживає дівчина на ім’я Оксана (Наталя Бабенко) з батьками та молодшою ​​сестрою. Батьки, як і годиться, дуже стурбовані майбутнім Оксани і прагнуть направити доньку в потрібне русло для її ж блага. Тому з дитинства у неї два захоплення: спорт і музика. Але в душі дівчина – боєць, і віддає перевагу улюбленому заняттю – спорту, зокрема легкоатлетичному бігу. Хоча після виснажливих тренувань, не встигнувши переодягнутися (в спортивній футболці і кросівках), спішно біжить на концерт, де батьки з затамованим подихом чекають її в залі для глядачів, щоб порадіти за дочку і її музичні успіхи…

Але Оксана мріє про інше: показуючи дуже хороші спортивні результати, вона прагне брати участь в Олімпійських іграх, і тренер покладає на неї великі надії. Йде ретельна підготовка до участі в Олімпіаді, і здавалося б, нічого не віщує біди. Як раптом Оксана потрапляє в серйозну автомобільну аварію і отримує важкі травми – практично втрачає зір. Лікарі розводять руками – це, на жаль, на все життя; і з заняттями спортом доведеться покінчити раз і назавжди.

Для Оксани життя зупиняється, змінюється її образ і ритм, коханий хлопець зраджує … Залишається тільки підтримка сім’ї і ти сам – один на один зі своєю недугою. Але внутрішній голос, прагнення до перемоги не тільки в спорті, але і над собою, відроджує Оксану до життя. У голові постійно пульсує: «Живи. Мрій. Долай» – і все вийде!

Так Оксана, день у день наполегливо тренуючись, кожен раз долаючи себе, крок за кроком відроджується і отримує допуск на легкоатлетичні змагання, які проходять у Києві. Але все це – тільки подолання однієї з багатьох перепон, що встануть на шляху дівчини.

Разом із головною героїнею глядач переживе злети і падіння, зневіру і мотивацію, і врешті-решт наполегливі старання принесуть результат: Оксану зараховують до збірної Паралімпійських ігор в Пекіні, де вона приносить збірній України золоту медаль! Тут переповнює гордість за країну, тут відчувається патріотизм не марнотратний, а справжній, підкріплений справою.

Підтримка тренера, сім’ї, коханої людини, а найголовніше – віра в себе, сила волі і духу, непереборне прагнення до перемоги воістину зробили неможливе можливим і втілили мрію в реальність. «Живи. Мрій. Долай» – основний девіз фільму – стає головним постулатом для всіх і кожного, ще раз доводячи, що для здійснення заповітної мрії не існує перепон!

Трейлер фільму “Пульс”: