“Шістки” головного лиходія з мультфільму Гидкий Я виявилися настільки оригінальними та милими створіннями, що сумнівів не було: ми їх ще побачимо.


Хто такі посіпаки? Це маленькі жовті чоловічки, метою життя яких завжди було служіння Найбільшому Лиходієві. Без цього вони не знають, куди себе подіти, впадають в депресію і буквально вмирають. Оскільки до виконання своїх злодійських обов’язків вони підходять з дитячою безпосередністю та вражаючою незграбністю, то кожного разу їхнім босам доводиться зле: взялися посіпаки служити тиранозавру – і він вимер; взялися допомагати рабовласницькому ладу в єгипетській державі – і згубили усю цивілізацію; почали співпрацювати з Наполеоном – і…

Головними героями цієї історії стануть три хоробрих посіпаки – Стюарт, Кевін і Боб, які й вирушать на пошуки нового господаря для усього їхнього народу. І якщо раніше серед головних лиходіїв значилися тільки чоловіки, то цього разу – у 1960-х роках, під час розквіту руху хіпі та боротьби за права людини – на арену вийде Велика і Жахлива Скарлет. Її мета – стати королевою Великобританії і, нарешті, надіти на голову бажану корону. У цьому їй допоможе чоловік – геніальний винахідник Херб, і, звичайно ж, посіпаки.

Сценарій не надто вдалий: мотивація Скарлет, яка вже заслужила звання головної злодійки, зібрала навколо себе мільйони шанувальників та вийшла заміж за чоловіка, який її явно обожнює, м’яко кажучи, не ясна. Героїня не схожа на скривджену життям жінку, яка намагається через злі справи втихомирити внутрішні комплекси. Вона симпатична, успішна у суспільному та особистому житті, ефектна…

Але, звичайно ж, головним об’єктом уваги усе одно залишаються посіпаки. Вони – класичний приклад незграбних, дурнуватих, шкодливих, але надзвичайно милих персонажів, якими здатний розчулюватися глядач від малого до великого. І, звичайно ж, сценаристи не могли не зробити цих маленьких посібників лиходіїв гарними духовно: як би не поводили себе посіпаки у світі, один за одного вони – горою.

Мультфільм вийшов милим та приємним, без якихось нереальних ефектів – просто симпатична історія симпатичних персонажів, розрахована здебільшого на найбільш юних глядачів.

Трейлер:

Кадри: