Презентація музичних експерементальних відео-робіт світових зірок від французької формації La Blogothèque відкриє проект #KyivMusicFilm. #KyivMusicFilm фокусується на демонстрації фільмів про музику та музикантів в кінотеатрах Києва. Подія відбудеться 3 липня о 20:00 в кінотеатрі Кінопанорама. Вартість квитка – 40 грн.

La Blogothèque – це феноменальне представлення музики мовою кіно. За роки свого існування проект відзняв сотні живих виступів на вулицях Парижу, таких зірок як Jack White, Arcade Fire, Bon Iver, R.E.M., Foals, The National, Sigur Rós, The Kooks, Lykke Li та інших. Їхніх робіт чекають по всьому світу як звичайні глядачі, так і медійні гіганти: наприклад, французько-німецький канал ARTE, звертався до них для спільної роботи над записом камерної презентації нового альбому Alt-J в Каплиці образотворчих мистецтв в Парижі.

“Я ненавидів МТВ з самого початку, але робити проект в інтернеті, доступний людям з айподів — це зовсім інше. Мені здається, це найкращий спосіб дивитися музикальні перформанси — коли музиканти йдуть вулицями, їдуть в метро або приймають душ, тому що глядачі оточені тією ж реальністю. Все це змішується та робить неповторний досвід переживання музики”, – зазначає один з засновників La Blogothèque Вінсент Мун, який вже покинув проект.

Це найменш наративний з показів, що будуть проходити в рамках #KyivMusicFilm, та найменш схожий на документальне кіно про музику, але це зовсім інший погляд на музикантів та їх концерти, надзвичайно приємний людському оку та вуху.

Роботи формації знаходяться у вільному доступі, але, спеціально для презентації в Києві, автори, з поміж тисяч своїх творінь, зробили півторагодинну підбірку. Показ відбудеться лише один раз.

La Blogotheque poster