Пам’ятаєте часи дитинства, коли ми мріяли підкорити світ, облетіти його за 80 днів, звідати екзотичну Африку чи Австралію, потрапити у джунглі Амазонії? Час настав: стрічка «Круїз у джунглях» сповнить принаймні одну із цих мрій!

Початок минулого сторіччя. Докторка з ботаніки Лілі Хоутон (Емілі Блант) намагається будувати кар’єру у світі, де домінують чоловіки. Проте незважаючи на її завзяту вдачу і глибокі знання, тільки той факт, що вона носить спідницю, заважає їй змусити вчених сприймати себе серйозно. Але це не зупиняє амбіцій дівчини, тож, вдягнувши штани і епатувавши всю елітну (й не тільки!) верству Лондону, разом з братом Макгрегором (Джек Уайтхолл) вона вирушає у джунглі Амазонії, аби відшукати легендарні «сльози місяця» – дивовижне дерево життя, яке дозволить подолати усі хвороби в світі… Для подорожі їм потрібен надійний компаньйон, і ним стає шахрай, пройдисвіт, майстер, шоумен, жартівник і людина з великою таємницею капітан Френк (Двейн Джонсон). А супротивниками стануть жадібні до влади німці, які планують виграти війну, та зачаровані конкістадори, що шукають можливості зняти з себе прокляття…

З перших кадрів фільм запрошує нас до історично забарвленої, колоритної, теплої і затишної атмосфери свого унікального світу. Майстерна кольорокорекція і чудова робота постановників створює казково-пригодницький настрій, а досконало розроблені образи персонажів стають універсальними типажами, за яких хочеться вболівати, яким співчуваєш, з яких смієшся і в яких закохуєшся. Дотепні та доречні жарти, маневрування між екшеном та гумором, лірикою та пригодами в сумі з якісними, неймовірно естетичними спецефектами – ця стрічка поєднала в собі всі компоненти, необхідні для глядацького успіху.

І незважаючи на історичний сеттінг, вона сповнена сучасних посилів: ненав’язливо, мудро вона вчить нас толерантності – не показної, не кричущої, а справжньої, дієвої.

Окремою насолодою стає акторський склад: всі персонажі на своїх місцях, проте особливо розкривається у цьому фільму Двейн «Скеля» Джонсон. Хоча тут його прізвисько «Скеля» забувається – таким зворушливим, пластичним, душевно тендітним вийшов його герой, взірець мужності й людяності, дотепності й романтики.

«Круїз у джунглях» – та картина, в якій більш ніж доречними є додаткові спецефекти, які можуть запропонувати кінотеатри: занурення у 4D реальність із карколомними прольотами, відчутними бійками, спалахами блискавок, поривами вітру та бризками води – саме те, що потрібно для більшої ідентифікації з героями!

Фільм став справжній сюрпризом від Діснея, чарівною казкою, найромантичнішою історією дружби, вірності і кохання і, звісно ж, просто чудовим круїзом, у який мусить відправитися кожен глядач!

Трейлер фільму “Круїз у джунглях”:

Кадри з фільму “Круїз у джунглях”: