П’ята за рахунком частина серіалу Місія нездійсненна, яка виходить у прокат 6 серпня, вийшла динамічною, веселою і в кращих традиціях шпигунських екшенів.


Дія Місія нездійсненна: Нація вигнанців починається в Мінську, чим вже провокує іронічний сміх глядачів. За сюжетом фільму зі $150-мільйонним бюджетом, продовженням Місія нездійсненна: Протокол Фантом (2011), розвідувальна організація IMF розпускає команду на чолі зі сміливим Ітаном Хантом (Том Круз), а самого його взагалі планує ліквідувати. Хант, тим часом, переховується від усіх і самостійно розслідує дії таємного угрупування Синдикат, яке і світових лідерів час від часу знищує, і великі компанії розоряє.

Таємним чином Ітан викликає до Відня, на оперу Турандот, колегу і друга Бенджі Данна (Саймон Пегг). Крім цих двох, ключовим персонажем Місія нездійсненна буде фатальна красуня, агент британської розвідки Ільза Фауст (Ребекка Фергюсон). Вона постійно рятує Ітану життя, всупереч вказівкам начальства його ліквідувати, і на цій своєрідній шпигунської симпатії в значній мірі і тримається драматургія Нації вигнанців. Гарним вийшов і головний лиходій Соломон Лейн (Шон Харріс) – типаж нагадує Шерлока Холмса у виконанні Бенедикта Камбербетча.

Місія нездійсненна: Нація вигнанців вражає і запам’ятовується більше, ніж попередній фільм франшизи. Нова стрічка зроблена за всіма канонами класичних шпигунських фільмів, і в цьому – її головна перевага. Гіків – а зараз, за ​​великим рахунком, усіх, у кого є мобільний телефон, можна віднести до цієї категорії – порадують різноманітні гаджети, що привертають увагу не менше, аніж захоплюючі перегони на мотоциклах по Касабланці. Так, помада-флешка – може, й очевидно, і навіть банально, але в руках Тома Круза, який з роками набуває особливого шарму, ця штучка виглядає інтригуюче.

Нація вигнанців, зняв яку Крістофер Маккуоррі (більше відомий як сценарист, в якості режисера відзначився фільмом Джек Річер (2012) – відмінний блокбастер для найширшої аудиторії. Робота над сиквелом почнеться в 2016-у році.

Трейлер:

Кадри: