Маленька смерть – австралійська комедія, рідкісний гість в українському кінопрокаті.

poster_5562d9313559dФільм режисера Джошуа Лосона складається з історій кількох пар, майже між собою не пов’язаних: певним чином це нагадує збірку короткометражок. У кожної пари – сексуальні проблеми. Так, одного разу Мейв просить свого хлопця Пола, аби він її згвалтував, і бажано – несподівано. Ще одній парі психолог радить зайнятися рольовими іграми – Ден сприймає це занадто серйозно і починає займатися на акторських курсах. У Річарда і Ровени своя проблема – ніяк не можуть зачати дитину. Коли у Річарда помирає батько, Ровена виявляє, що її збуджують сльози партнера (в сексології є відповідна назва цього феноменв). Тепер, щоб змусити Річарда розплакатися, вона готова на все: і цибулю його змушує різати, і улюблену собачку тимчасово ліквідує …

У Маленькій смерті (до речі, оргазм – це і є “маленька смерть”) ще кілька історій, пов’язаних із сексуальними перверзіями. Не всі з них добре закінчуються, але всі мають повчальний ефект.

В цілому, Маленька смерть – розумна і смішна комедія, а також цікавий приклад сучасного австралійського кінематографа. Фільм має величезний пізнавальний ефект, адже напевно і багато хто з нас відчуває певні сексуальні проблеми та/або фантазії – і не кожен наважується звернутися з ними до психолога, натомість картина Джошуа Лосона цілком здатна підказати правильне рішення.

Те, що актори у фільмі всі як на підбір не симпатичні, надає Маленькій смерті реалістичності. Завершує ж стрічку історія про секс по телефону для глухих – просто блискуча; змусить сміятися навіть циніків.

Трейлер:

Кадри: