19-23 квітня відбудеться одна з найбільших і найважливіших подій короткого метру України. Протягом 5 днів Kyiv International Short Film Festival, або просто #KISFF, представить актуальний короткий метр та класичні стрічки, познайомить вас з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії.

Робота над першим фестивалем короткого метру розпочалася у 2011 році, а відбувся він навесні 2012 року. Відтоді, незважаючи на об’єктиві та суб’єктивні обставини, захід проходив щорічно. Основним завданням фестивалю є просування короткометражного кіно.

Це нагода для митців обмінюватися ідеями через спільне перебування на фестивалі. Організатори прагнуть відкривати потенціали і заохочувати режисерів різного віку до інновацій і творчості. KISFF націлений представляти новітні розробки, просувати якість, естетику і тематичність в кінематографі. Фестиваль організовує конкурсну програму, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми, а також прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їх короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

Цього року, окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, на глядачів чекатимуть десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл, відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальна дитяча програма від VIS Vienna Shorts, світова кіноспадщина, Sound&Vision, експериментальне та радикальне кіно і багато-багато іншого.

Новим фестивальним центром в цьому році буде Кинотеатр “Украина”, в Маріїнці пройдуть Open Air покази, центром авангарду стане кінотеатр ЛІРА. Окрім цього, індустрійні та освітні події в Kyiv Academy of Media Arts (круглі столи, панельні дискусії) та, звичайно, вечірки.