23 та 24 січня о 20:15 Short Weekend снагадує, що #KISFF2016 – Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – відбудеться вже за три місяці.

Після затяжних канікул організатори події пропонують привести до тонусу мозкову та естетичну активність на вікенді короткометражних фільмів з минулорічного Kyiv International Short Film Festival (так, тепер вже минулорічний)! Рідкісна можливість побачити кращі короткометражні стрічки cезону 2015.

У суботу KISFF запрошує на фестивальну добірку Comedy Shorts, яка об’єднала сім абсурдних та різнопланових комедійних стрічок, серед яких номінант у категорії “the best short” від European Film Academy, кращий фламандський фільм, найяскравіша норвежська картина та інші стрічки. Гарантована допомога у знятті наслідків новорічного олів’є:

Де Смет, Вім Гюденс/Томас Бартен, Нідерланди/Бельгія;

Інтер’єр. Сім’я, Жерар Квінто, Іспанія;

Повертаючись до справи, Оллі Ілпо Салонен, Фінляндія;

Пробіжка, Хосе Луіс Монтезінос, Іспанія;

Сім’я Контрерас, Алехандро Бесеріл Ел’яс, Мексика;

Так, ми любимо цей край, Хальвар Вітцо, Норвегія

Лазня, Нікі Ліндрот Фон Бахр, Швеція.

В неділю KISFF представить добірку, що об’єднала різні фестивальні блоки. Серед картин приз за кращу режисуру та приз глядацьких симпатій #KISFF2015, австралійський інді-фільм, шотландський володар премії BAFTA, фільм від культового румунського режисера Паула Негоеску та пронизлива польська драма:

Життя за сходинку, Матт Ву, Тайвань;

Магічні Милі, Одрі Лем, Австралія;

Вайлд, Рорі Александр Стюарт, Великобританія;

Дербі, Паул Негоеску, Румунія;

Фрагменти, Ага Вощинська, Польща.