Починаючи з цього тижня фестиваль “Молодість” демонструватиме найцікавіші фільми з попередніх фестивалів на АРТ ПІКНІКУ у парку ім. Пушкіна в Києві. Перший фільм буде показаний у п’ятницю, 17 липня, наступні – по четвергах. Початок усіх показів – о 21 годині.

моя большаяЦикл показів розпочнеться хітом минулорічного “Тижня іспанського кіно” – комедією МОЯ ВЕЛИКА ІСПАНСЬКА СІМ’Я. Сповнений запального гумору фільм із усіма молодими кінозірками Іспанії від знаного в цій країні комедійного режисера Даніеля Санчеса Аревало розповідає про наймолодшого з п’яти братів, котрий вирішує ождружитися на своїй вагітній дівчині. Він освідчується їй та призначає весілля день у день із фіналом чемпіонату світу з футболу 2010-о року, в якому Іспанія зійдеться в двобої з Нідерландами. Поки вся країна у напрузі, сім’я влаштовує весілля, яке, однак, повернеться не так, як би хотілося…

 

королевы рингаНаступний показ відбудеться у четвер, 6 серпня, – французька комедія КОРОЛЕВИ РИНГУ, повнометражний дебют відомого у Франції сценариста Жан-Марка Рудніцкі. Чотирьом касиркам із супермаркету набридла повсякденність: одну зрадив чоловік, в іншої – проблеми з близькою людиною, третя – фатальна красуня у пошуках пригод, а четверта – просто гот. Вони вирішують кинути виклик світові й стати королевами рингу. Жінки створюють собі нові імена, костюми й образи. Головні ролі у фільми виконали відомі українським глядачам актори Наталі Бей (Піймай мене, якщо можеш, Не кажи нікому) та Андре Дюссольє (Амелі, Не кажи нікому).

гийомВолодар Призу глядацьких симпатій 43-го КМКФ “Молодість” – ХЛОПЦІ, ҐІЙОМЕ, ДО СТОЛУ – буде показаний 20 серпня. Це режисерський дебют знаного французького коміка, театрального і кіноактора Ґійома Ґальєна (Ів Сен-Лоран, Концерт, Марія Антуанетта, Астерікс та Обелікс). Однойменна вистава за сценарієм Ґальєна багато років з успіхом ішла в Парижі у “Комеді Франсез”. Сам Ґальєн виступив у фільмі сценаристом та виконавцем двох головних ролей. У фільмі також знялася Дайян Крюґер. “Найперший спогад про маму – це коли мені було 4 чи 5, мама кликала мене та двох братів: “Хлопці, Ґійоме, до столу!”, а коли я востаннє говорив з нею телефоном, вона сказала: “Тримайся, моя велика дівчинко”. І між цими двома подіями непорозумінь вистачало”, – пояснює задум свого автобіографічного твору Ґальєн.

мужчины3 вересня відвідувачі Арт-Пікніка зможуть побачити ще один іспанський фільм із зірковим акторським складом ЧОЛОВІКИ НА ГРАНІ Сеска Ґая. Це комедійна драма про вісьмох чоловіків, кожен із яких намагається вирішити по-своєму власні життєві дилеми. Один страждає від кризи середнього віку, інший розорився й вимушений жити з мамою та її кішкою. Третій навіть через два роки після розлучення намагається повернути дружину. Четвертий ніяк не второпає, чому дружина зраджує, а сам при цьому вживає наркотики. У цих та інших персонажів схожі проблеми, але відповіді вони знаходять різні. Фільм зібрав сузір’я відомих акторів іспаномовного світу. Зокрема, ролі тут виконали Рікардо Дарін (Дикі історії, Секрет у їх очах, Аура), часта зірка фільмів Педро АльмодовараХав’єр Камара (Я дуже збуджений, Поговори з нею, Погане виховання), іспанський секс-символ Едуардо Норієга (Че Ґевара, Відкрий очі, Хребет диявола) та інші.


МЬОБІУС
, чорну комедію найвідомішого корейського режисера Кім Кі Дука, покажуть 17 вересня. За сюжетом, постійні зради чоловіка запалили у душі дружини ненависть, яка руйнує її зсередини. Героїня прагне помсти, але завдає фатальної рани своєму синові. Приголомшена власною провиною, жінка зникає. Намагаючись виправити ситуацію, чоловік зрештою відрізає свій член – джерело сімейних нещасть. Він цілком присвячує себе синові. Рана поступово загоюється – та коли дружина повертається додому, на родину чекає ще дужчий жах занепаду.