До уваги журналістів, кіноманів, режисерів-професіоналів та аматорів!

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошує прийом заявок на кінофестиваль «Кіномедіа 2015» – конкурс короткометражних фільмів про вплив та діяльності медіа. Прийом робіт триває до листопада 2015 року.

Розшукуються фільми молодих талановитих журналістів і режисерів у напрямках:

  • документального кіно;
  • анімаційного кіно;
  • художнього (ігрового) кіно;
  • експериментального кіно.

Головні вимоги – тривалість (до 20 хвилин) і відповідність тематиці кінофестивалю (фільми про роль і вплив медіа).

Цього року організатори роблять особливий акцент на темі інформаційної війни, тому, крім традиційних стрічок про медіа та їх ролі в житті суспільства, на конкурс приймаються фільми про вплив ЗМІ на масову свідомість, інформаційну пропаганду, свободу слова, вибір між брехнею і правдою.

Детальна інформація на сайті kinomedia.in.ua.

Довідка:

Кіномедіа – єдиний у своєму роді некомерційний кінофестиваль. Він покликаний освітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа.

Вперше фестиваль відбувся в 2010 році, з того часу проводиться щорічно. Завдання фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, які кожному дають можливість свідомо приймати важливі рішення і не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Мета фестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

“Terrarium: сценарний практикум” на 6-му Одеському міжнародному кінофестивалі

Terrarium – триденний сценарний практикум, метою якого є допомога у завершенні та вдосконаленні сценарію, а також підготовці сценаристів до міжнародних пітчингів.

terrarium

Програмою проекту передбачено повний розбір сценаріїв, які пройшли конкурсний відбір, колективне обговорення разом з наставниками, цикл лекцій та майстер-класів, а також читання сценаріїв професійними акторами публічно. Сценаристи отримають комплекс індивідуальних порад, вказівок і зауважень, які допоможуть поліпшити сценарій і підготуватися до участі в міжнародних сценарних конкурсах. Тьюторамі і лекторами проекту виступлять відомі зарубіжні фахівці сценарної майстерності.

Реєстраційна форма відкрита на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю з 29 травня по 12 червня 2015 включно. З критеріями відбору та умовами подачі заявок можна ознайомитися в регламенті проекту. Список фіналістів-учасників проекту Terrarium. Сценарний практикум буде оголошено 18 червня 2015.

Детальна програма проекту, а також інформація про тьютора з’явиться на сайті ОМКФ в середині червня.