Подалі від шаленої юрми – новий фільм датського режисера Томаса Вінтерберга, який підкорив кіносвіт у 2012-у році стрічкою Полювання.

poster_43389Подалі від шаленої юрми – екранізація роману британського письменника Томаса Гарді, причому вже четверта екранізація (попередня була зроблена в 1967-у році британцем Джоном Шлезінгером). Головна героїня усієї цієї історії – Вірсавія Евердін (Кері Малліган): чарівна дівчина, яка ще в дитинстві лишилася сиротою. Щойно отримавши першу в житті пропозицію руки та серця – від фермера-сусіда Габріеля Оака (Маттіас Шонартс), і відмовивши, Вірсавія раптом отримує у спадок від дядька розкішний маєток з господарством. За іронією долі, Оак тим часом втрачає свій маєток, і наймається до коханої простим вівчарем… Але незабаром й інші претенденти на серце прекрасної героїні Малліган дають про себе знати – по-перше, це багатий, але літній сусід Вільям Болдвуд (Майкл Шин), по-друге, молодий, симпатичний і зухвалий сержант Трой (Том Старрідж).

Подалі від шаленої юрми – блискучий, приголомшливий, незабутній фільм. Не просто складно, а, напевно, і неможливо пригадати випадки, коли любовна драма переглядалася би з таким неймовірним напруженням. Кому ж віддасть перевагу Вірсавія – красуня і розумниця? Чи зробить правильний вибір? Адже навіть справжньої подруги, з якою можна порадитися, у неї немає. Те, що дія стрічки Подалі від шаленої юрми відбувається у середині 19-о століття, аж ніяк не робить її менш цікавою. Звичайно, декорації істотно змінилися, але звичаї, прагнення, бажання, а особливо – жіночі та чоловічі серця – лишилися такими, як і були.

Томас Вінтерберг підтверджує своє амплуа не тільки талановитого режисера, а й тонкого психолога. Гра акторів – вище усіляких похвал. Загалом, Подалі від шаленої юрми – один з найкращих фільмів останніх років, причому догодити він здатний і масовій глядацькій аудиторії.

Трейлер:

Кадри: