13 серпня в український кінопрокат виходить німецький кібер-трилер “Хто я? – Жодна система не є безпечною” – захоплюючий, динамічний, реалістичний. Все, що ви хотіли знати про сучасних хакерів, та боялися спитати.


Дія відбувається в Берліні. Головний герой картини Беньямін (33-річний Том Шилінг, номінант European Film Awards 2014) – непримітний хлопець, чиї батьки померли, коли він був дитиною. Виховувала хлопчика бабуся. З 14 років Беньямін більшу частину часу проводить за комп’ютером, тому коли Марі (Ганна Герцшпрунг), яка йому дуже подобається, напівжартома просить роздобути екзаменаційні білети, наш герой вирішує проникнути в університетську комп’ютерну систему. І отримує 50 днів громадських робіт, завдяки чому і знайомиться з харизматичним Максом, а також зі Стефаном і Полом. Усі вони – розумні цікаві хлопці, і разом стають не тільки командою друзів, але й крутим хакерським угрупуванням. Починаючи з політично-сексуальних жартів, незабаром CLAY (так вони себе назвали) вплутуються в серйозну кримінальну справу, в якій замішані і російські кіберзлочинці. Розслідує діяльність хакерів агент розвідувальної організації Європол Ханна Ліндберг (Тріне Дюрхольм).

Хто я? – Жодна система не є безпечною – фільм, в якому є все: закручений сюжет, любовна лінія, дружба, вбивства, гумор, саспенс, вечірки у нічних клубах, а також психічні розлади – і, відповідно, варіативність сюжету. Німецький режисер Баран бо Одар, який виступив і сценаристом фільму, до Хто я? зняв всього дві повнометражні стрічки. Але його нова робота незабаром набуде культового статусу. У Німеччині вона вже очолила рейтинг найкасовіших фільмів.

Тема хакерів зараз хвилює багатьох, і в Хто я? саме докладно продемонстровано, чим вони займаються у своїй професійній діяльності та на дозвіллі; що хакерство – складна і вкрай небезпечна справа. Персонажі живуть на екрані, розвиваються. У фіналі головний герой – а саме він є центром усієї цієї істопріі, що надає бонусів наративності Хто я? – постає зовсім інакшою людиною, ніж був на початку.

Поспішайте побачити Хто я?, поки в Голлівуді не зняли ремейк – студія Warner Brothers вже придбала права на останній.

Трейлер:

Кадри: