Новий мультфільм від режисера Піта Доктера покаже все, що ви хотіли знати про нутрощі голови – своєї і не тільки.

clip_image001Дівчинка Райлі і її батьки переїжджають в Лос-Анджелес. Там на них чекають новий будинок, нова хокейна команда, нові проблеми і нові радощі. Переїзд настільки приголомшує Райлі, що усі ключові емоції в її голові перемішуються і виходять з налагодженого балансу. Радість і Смуток залишаються відрізаними від нервових центрів, і всі ключові спогади про щасливі моменти можуть бути безповоротно втрачені! Радість, Смуток, уявний друг Бім-Бом та інші аспекти особистості дівчинки будуть подорожувати її мріями, пам’яттю і підсвідомим, ну а Страхові, Гніву та Огиді доведеться справлятися із зовнішнім світом поодинці.

Мультфільм Думками навиворіт вийшов просто чудовим: він тримає в напрузі і смішить протягом усього перегляду. Несподівано і приємно усвідомлювати, що всі ми – люди – в основі своїй однакові; думки, страхи та мрії дітей по всій землі схожі між собою, жінки і чоловіки розуміють один одного незалежно від місця проживання та раси; а головне – всі ми прагнемо до однакових цінностей: побудувати дружбу, любов, родину, жити весело і чесно і, звичайно ж, розвиватися та досягати своєї мети.

Режисер анімації Піт Доктер – справжній професіонал своєї справи. У його активі – такі відомі та улюблені усіма сценарні роботи, як перша і друга частини Історії іграшок, Корпорація монстрів і ВАЛЛ-І. У 2010-у році Доктер отримав заслуженого Оскара в номінації Кращий анімаційний фільм за зворушливий мультфільм Вгору. Не доводиться сумніватися, що і Думками навиворіт буде незабаром нагороджена і – хто знає! – принесе Піту другого Оскара.

Втім, не обійшлося без маленьких недоліків: зав’язка історії не надто переконлива і менш яскрава, ніж можна було би очікувати; персонаж Відраза залишає відчуття недоробленості… Але завдяки безлічі інших незрівняних моментів ці дрібниці охоче прощаєш.

Напевно, головним критерієм оцінки мультфільму є те, чи досиділи глядачі до кінця титрів, з насолодою регочучи над міні-комічними моментами, які як бонус були додані до основної історії.

Трейлер:

 

Кадри: