Із 1 жовтня стартує XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України: найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці/-ки понад 220 міст, містечок та сіл України.

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів Мандрівного фестивалю – місцеві кінотеатри, будинки культури, школи й вищі навчальні заклади, кіноклуби та креативні простори, книгарні, бібліотеки, а також установи Державної кримінально-виконавчої служби України. Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі й глядачки матимуть нагоду поспілкуватися з режисер(к)ами стрічок, запрошеними правозахисниками/-цями, діяч(к)ами культури. Покази проходять силами регіональних партнерів Docudays UA, якими є 47 культурних, молодіжних та правозахисних організацій, а також 217 DOCU/клубів.

Кінопрограма Мандрівного Docudays UA-2019 включає понад 30 документальних фільмів з усього світу. Через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» ми продовжуємо тему, розпочату на березневому фестивалі в Києві. Розмірковуємо над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Подробиці про те, як проходить Мандрівний Docudays UA, розклад показів та програму можна знайти насайті.