З 25 травня по 3 червня Чілдрен Кінофест пройде у понад двадцяти містах України. До конкурсної програми увійшли сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Спеціальною подією цього року стане показ до 30-річчя прем’єри анімаційного фільму Острів скарбів режисера Давида Черкаського.

Зареєструватися на безкоштовні покази може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму на сайті Чілдрен Кінофест.

Традиційно глядачі виступають у ролі журі фестивалю та голосують за фільми, які сподобалися їм найбільше. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів та оголошено на церемонії закриття у фестивальному центрі, кінотеатрі Київська Русь 3 червня.

Відкриє фестиваль документальна стрічка про дику природу – Земля: Один вражаючий день. Знята за допомогою найсучасніших технологій, вона кличе глядачів у подорож нашою планетою у компанії різноманітних тварин, та показує один день з їх життя. Спеціально для Чілдрен Кінофесту її озвучив Олександр «Фоззі» Сидоренко з
гурту ТНМК.

Також у рамках Чілдрен Кінофесту на глядачів чекає показ робіт-фіналістів Другого конкурсу короткометражних фільмів, знятих українськими дітьми у віці від 7 до 14 років. Десять картин-фіналістів буде показано на великому екрані у присутності авторів, а спеціальне журі обере серед них переможця. Цього року глядачам показу також запропонують проголосувати за найкращу роботу та обрати переможця в номінації Приз глядацьких симпатій.

Фестиваль закриє фільм-володар Ґран-прі Чілдрен Кінофесту–2017 – британське фентезі Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу.

Фестивальний ролик Чілдрен Кінофест-2018: