У позаконкурсній секції Гала-прем’єри ОМКФ-2015 вперше в Україні покажуть найскандальніший фільм 68-го Каннського фестивалю – еротичну 3D-драму Любов французького режисера Гаспара Ное, нову екранізацію роману Октава Мірабо Щоденник покоївки з головною європейською актрисою нового покоління Леєю Сейду, кримінальний трилер Прискорення з Ольгою Куриленко та Морганом Фріманом, а також володаря чотирьох премій Оскар – Бьордмена з неймовірним Майклом Кітоном.

ЛюбовьЛюбов – нова робота знатного провокатора Гаспара Ное, автора Необоротності і Входу в порожнечу. Відверто порнографічна картина знята в 3D і розповідає історію кохання трьох молодих людей – хлопця і двох дівчат. У Каннах фільм був показаний в секції Midnight Screenings і вразив критиків великою кількістю реалістичних сексуальних сцен. Любов відзначена номінацією на Квір-Пальмову гілку за висвітлення ЛГБТ-теми.

Дневник горничнойНомінант на Золотого ведмедя Берлінале Щоденник покоївки французького режисера Бенуа Жако (Три серця, Прощавай, моя королева) – третя в світовому кінематографі екранізація популярного однойменного роману Октава Мірабо. Образ звабливої і норовливої ​​покоївки Селестіни втілила молода зірка європейського кінематографа, володар Золотої пальмової гілки Канн Леа Сейду.

Наркотик – колоритна інді-комедія американського режисера Ріка Фамуйіва про підлітків, їх юнацьких амбіціях і підкинутих наркотиках. Особливий шарм картині надає стилістика хіп-хоп руху 90-х. У фільмі зіграв Тоні Револорі, відомий за роллю Зеро Мустафи у фільмі Готель “Гранд Будапешт” Уеса Андерсона. Наркотик був представлений на кінофестивалі Санденс і удостоївся честі бути фільмом закриття секції Двотижневик режисерів на Каннському МКФ 2015 року.
Убрать из друзей

Онлайн-хоррор Прибрати з друзів режисера Лео Габріадзе і продюсера Тимура Бекмамбетова також заявлений лайнап секції Гала-прем’єри. Фільм знятий в інноваційному жанрі screen capture movie: більша частина дій розгортається на моніторах комп’ютерів в Skype-чаті шести школярів. Міжнародний трейлер Прибрати з друзів став найпопулярнішим відеороликом в історії Twitter.

УскорениеГлядачі Одеського кінофестивалю першими побачать на великому екрані нову акторську роботу української дівчини Бонда, акторки і моделі Ольги Куриленко в кримінальному трилері Прискорення Стівена С. Кампанелли. Куриленко зіграла професійну злодійку, розділивши знімальний майданчик з Морганом Фріманом і Джеймсом Пьюрфоем.

Також у програмі секції: оскарівська сенсація цього року, володар чотирьох статуеток Американської кіноакадемії – Бьордмен Алехандро Гонсалеса Іньярріту; історія сучасної ЛолітиЩоденник дівчини-підлітка американки Маріелль Хеллер (лауреат Берлінале-2015); напівавтобіографічну драма Моя мати одного з найіменитіших італійських режисерів сучасності Нанні Моретті; Антураж Дага Елліна – повнометражна кіноадаптація однойменного американського серіалу каналу HBO; і поетичне українське кіно, зняте в Карпатах, – Брати. Остання сповідь Вікторії Трофименко.