Ювілейний Кінофестиваль національного кіно “Відкрита Ніч “Дубль 20” цьогоріч відбудеться 24-25 червня.

Як і в попередні роки, основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві. Паралельні покази та трансляції кінопоказів пройдуть більш ніж на 65-ти майданчиках України та світу, в тому числі у зоні АТО. Цього року фестивальні фільми побачать у Польщі, Молдові, Білорусі, Німеччині, Португалії, Чехії, Молдові та Єгипті.

З 26 квітня фестиваль розпочинає відбір фільмів до конкурсної програми, про що повідомив арт-директор фестивалю Михайло Іллєнко: “Сьогодні ми оголошуємо всім, що прийом робіт на фестиваль відкрито, і запрошуємо всіх кінематографістів, починаючи від професіоналів і закінчуючи  любителями, надсилати свої роботи”.

Усі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 50 тисяч гривень. Нагадуємо, що у 2016 році  фестиваль в якості експерименту запровадив вступний внесок у розмірі 100 грн. Результати експерименту були позитивними і показали, що українські кінематографісти вірять у силу кіно та готові робити ставку на свої фільми. Усі зібрані таким чином кошти становлять “Фонд взаємодопомоги”.

Головного переможця фестивалю та приз  розміром 50 тисяч гривень визначатиме журі. Того, хто виграє кошти, зібрані у “Фонді взаємодопомоги”, цього року визначатиме найсуворіший критик – глядач, шляхом SMS-голосування.

Участь у фестивалі можуть брати короткометражні ігрові, документальні та анімаційні фільми. Конкурсна програма збирає фільми та відео-роботи: українськомовні; двомовні (які відображають сучасну, реально існуючу мовну ситуацію); будь-які фільми та відеороботи вітчизняного виробника, якщо іншомовні герої фільму дубльовані або озвучені українською мовою.

Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті “Відкритої Ночі”.