Різдвяно-новорічний період задає особливий настрій і викликає бажання повірити у диво. А що як не магія кіно здатне занурити нас у вир чудес? І хоча дія стрічки про пригоди дівчинки та її пса Кліффорда відбувається у літньому Нью-Йорку, проте фанстастично добрий фільм чудово пасуватиме саме до новорічних свят.

Юна Емілі (Дарбі Кемп) завжди була не такою, як усі. У новій школі у неї немає друзів, всі кепкують із неї, і дівчинка почувається самотньою. Проте коли її мама їде з міста, залишаючи доньку з дядькою-розбишакою Кейсі (Джек Вайтхол), Емілі випадає шанс завести собаку. І кого ж ще вона могла вибрати собі у друзі, як не магічного пса Кліффорда, що стає тим більшим, чим більшою стає любов дівчинки до нього?

Історія одразу ж налаштовує нас на лад доброї, дещо наївної казки: тут і вороги не такі вже злі, і злодії скоріше смішні, аніж страшні. Всі проблеми, якими б не були серйозними, сприймаються лише як веселі виклики, а їхнє розв’язання – це лише чергова пригода на шляху у героїв.

Нью-Йорк виступає окремим героєм фільму: яскравий, теплий, зелений та затишний, він населений напрочуд колоритними та щирими людьми, що із радістю готові допомагати один одному та ставати на захист добра.

Сам Кліффорд, нажаль, не вийшов стовідсотково переконливим героєм: від самого початку він є не більш ніж алегорією на внутрішній стан Емілі, так ніколи й не стаючи самостійним персонажем. І хоча песик виглядає дуже милим, проте його характер так і залишається нерозвиненим, і тому говорити про те, що він стане взірцем та омріяною собакою для глядачів навряд чи можна.

Кумедні ситуації та милі, проте примітивні конфлікти і способи їх вирішення зможуть цілком задовольнити найменших глядачів; але для вибагливого смаку батьківської аудиторії рівня стрічки буде замало. Та якщо бажання повірити у диво буде дуже сильним – то Емілі і її друг великий червоний пес Кліффорд зможуть подарувати вам хвилини задоволення.

Трейлер фільму «Великий червоний пес Кліффорд»: