Війна за планету мавп – третій фільм у перезапуску франшизи “Планета мавп”, першими фільмами якої були “Повстання планети мавп” (2011) та “Світанок планети мавп” (2014).

Мавпи б`ються з людьми. Мавпи зраджують своїх. Щойно старший син ватажка Цезаря (Енді Серкіс) повернувся з розвідки, як його, а також дружину Цезаря вбивають підступні люди. А саме – напівбожевільний Полковник (Вуді Гаррельсон). Наступного ж ранку мавпи вирушають у місце, яке розвідав син Цезаря, – подалі від людей. Але Цезар прагне помсти. Троє вірних друзів не кидають його. По дорозі четверо героїв знаходять та беруть з собою у подальшу подорож маленьку дівчинку. Вона не може гноворити і вважає себе мавпою. Як виявиться згодом, дівчинка інфікована, і саме ця хвороба – те, чого найбільше у житті боїться Полоквник. Заради цього він навіть воює з іншими людьми. Захоплені у полон та максимально принижені, але незламні мавпи допомогають йому та його людям будувати оборонні споруди. Цезар – єдиний, хто може врятувати усіх мавп…

Війна за планету мавп режисера Метта Рівза – мабуть, найкращий фільм з усіх трьох стрічок “мавп`ячої” франшизи, знятих у 2000-х. Вражає неймовірне поэднання акторської гри (адже мавп грають люди) та комп`ютерних спецефектів. Зрозуміла і – як це не дивно – людяна історія в основі сюжету. Виключно небанальний візуальний ряд. Безліч зворушливих сцен. Паралелі з визначними роботами світового кінематографу. Так, і творча команда Війни за планету мавп не заперечує, що надихалиася і старими Зоряними війнами, і класикою Міст через річку Квай (1957) та Велика втеча (1963).

Війна за планету мавп – історія про дружбу та підтримку. Також вона допомогає людям поглянути на себе зі сторони та зробити критичні висновки. Можливо, декому стрічка буде здаватися занадто ліричною як на блокбастер. Але у будь-якому випадку Війна за планету мавп – один з найкрасивіших і найкращих фільмів цього літа.

Трейлер фільму Війна за планету мавп:


Кадри з фільму Війна за планету мавп:

Share This