Чергова екранізація роману Агати Крісті приваблює розкішним акторським складом: Пенелопа Крус, Джуді Денч, Мішель Пфайффер, Віллем Дефо, Джонні Депп і навіть Сергій Полунін, але розчаровує фіналом.


Дія Вбивство у “Східному експресі” відбувається у 1930-х роках. Визначний детектив Еркюль Пуаро (Кеннет Брана) випадково опиняється у культовому транспортному засобі “Східний експрес”. Герой Джонні Деппа просить Пуаро про допомогу – охорону, але детектив відмовляється. Вночі героя Деппа жорстоко вбивають. Звісно, Еркюль Пуаро не може лишитися осторонь і береться за розслідування. Тим паче, потяг засипало снігом і він застряг десь у європейських горах.

Пасажири – гламурні багатії з характером. Але не був би Пуаро відомим на весь світ, якби не зміг розговорити кожного з них. Швидко виявляється, що ледь не усі пасажири “Східного експресу”, де сталося вбивство, пов`язані з родиною, де кілька років тому трагічно загинула дворічна дівчинка…

Стрічка Вбивство у “Східному експресі” вражає акторським складом – це усе зірки першої величини, декораціями, кадрами з потягом. Але їй не вистачає підтекстів, напруги, драматизму. Події висвітлені занадто поверхово, а якщо ви ще й знаєте (з книги чи попередніх екранізацій), хто вбивця, то ризикуєте отримати від перегляду розчарування. Хоча загалом фільм Кеннета Брани – непоганий варіант для розслабленого вечора вихідного дня.

Трейлер фільму Вбивство у “Східному експресі”:

Кадри з фільму Вбивство у “Східному експресі”:

Share This