Нетипові, колоритні, комедійні та непереможні Вартові Галактики повертаються на широкий екран. На друзів чекають нові пригоди, неочікувані знайомства, гіркі втрати і – звісно ж – спасіння Галактики.

Після успіху першої частини пригод космічних шахраїв прихильники героїчної комедії резонно побоювалися виходу другої: адже часто спроба перевершити попередні заслуги виявляється банальною спробою кінокомпаній заробити ще більше грошей. Проте у випадку з Вартовими галактики ці страхи марні: стрічка повністю виправдовує свою наявність і дарує ледь не більше вражень, аніж перша частина.

Цього разу проблеми сімейні торкнуться не тільки зеленої героїні у виконанні Зої Салдани, але й Зоряного Лицаря Кріса Пратта. Саме поява батька Пітера закрутить сюжет, проведе героїв через пригоди, народить конфлікт та… а от яким чином і якою ціною вартові із конфлікту виплутаються – треба тільки бачити. На екрані розіграється видовищна битва, від результату якої залежатиме доля усього Всесвіту.

Режисер Джеймс Ганн майстерно і помпезно розгорнув перед глядачем створення світів, космічні перегони, бійки та – куди ж без нього у Вартових Галактики – гумор. Провідною драматургічною деталлю залишається walkman Пітера та музика, без якої неможливо працювати. Музичні ритми припадуть до душі більшості членам банди, і затанцюють навіть ті, від кого цього не можна було очікувати.

Та разом із усіма плюсами фільму, можна помітити, як Марвел грамотно дозує події та потенціал персонажів, аби мати змогу зробити затребуване продовження пригод. Через дві частини стосунки Пітера та Гамори усе ще перебувають у підвішеному стані; конфлікт кольорових сестер та батька тільки набирає обертів; громило Дрекс усе ще виявляється необов’язковим – втім, після того, як до команди Вартових додалася Богомолиця, видається, що ми ще станемо свідками розвитку напруги поміж ними. Малюк Грут так само здається здатним на більше, адже поки що творці нещадно експлуатують його милий зовнішній вигляд – але тільки на радість глядачам. Так само є куди рости драматургічно і жартівникові Єноту.

Після перегляду другої частини усі фанати Вартових Галактики стикнуться з попередньою проблемою: страхом, що наступна частина буде нижчою за рівнем. Але допоки Марвел не розчарував, і є усі причини вірити, що потенціал зоряної комедії не буде змарновано.

Трейлер фільму Вартові Галактики 2:

Кадри з фільму Вартові Галактики 2:

Share This