22 та 23 листопада у всьому світі презентують стрічку Знамення часів (Sign O’ the Times), присвячену величному Прінсу. Через 30 років після прем’єри в кіно і через рік після смерті артиста видовищне шоу повернеться на екрани у відреставрованій версії. Єдиний показ цього фільму знову об’єднає прихильників виконавця з різних країн. І Україна — не виняток. У Києві сеанси відбудуться у кінотеатрах “Україна” і “Планета кіно”. Також покази пройдуть у Харкові, Одесі, Львові та інших українських містах.

Концертний фільм Знамення часів (Sign O’ the Times) містить записи живих виступів з Роттердаму та Міннесоти, які перериваються короткими вставками про життя та творчість Прінса. Вперше він був представлений широкому загалу у 1987 році. Журнал Rolling Stone поставив цей концерт на першу сходинку у своєму рейтингу, а видання Variety визнало неймовірну гармонію між музикою і зображенням.

“Прінс 87-го року — це блискучий концертний артист. Він пристрасно танцює із гітарою і не просто заграє із публікою, а влаштовує цілу любовну виставу. Прінс 87-го року — це провокативний артист. У пісні Sign O’ the Time» він одним із перших гучно заговорив про проблему СНІДу. Принс 87-го року — це артист, що випередив свій час і вражає досі”, — говорить Сергій Кейн, головний редактор Comma.

#KyivMusicFilm запрошує поринути у всесвіт легендарного артиста, чиї пісні неодноразово займали перші позиції відомих чартів, а його творчість охоплює такі напрямки як ритм-енд-блюз, рок, фанк, джаз та багато інших.

Шоу, зроблене ще в 1987 році, і сьогодні вражає яскравими та якісними виступами. Тож вдягайте щось персикове або чорне — як і 30 років тому робили фани на легендарному концерті — та приходьте згадати легендарного Прінса.

Покази відбудуться 22 та 23 листопада у кінотеатрах “Україна” та “Планета Кіно”.

Share This