Подвійний коханець Франсуа Озона – захопливий еротичний трилер, фінал якого стане справжньою несподіванкою навіть для досвічених глядачів.


Хлої (Марина Вакт) 25 років. У неї болі у животі, які лікарі пояснюють психологічними причинами. Саме тому дівчина йде на сеанс до терапевта Поля (Жеремі Реньє). У лікаря свого Хлоя закохується, і ось вже герої починають жити разом. Він її теж кохає, але дещо приховує зі свого минулого… Виявляєиться, що у Поля є брат-близнюк Луї. Який теж працює психотерапевтом, і на прийом до нього з метою вдовольнити цікавість Хлоя записується… І з Луї у неї теж виникає роман.

Сексуальність – улюблена тема режисера Франсуа Озона. У Подвійному коханці до неї приєднуються також теми снів, підсвідомості та близнюків. Сюжет засновано на романі Джойс Керол Оутс “Життя близнюків” (1987), який режисер значно переробив та доповнив.
Очевидно, що у стрічці можна знайти і недоліки, але ті, хто любить стиль Франсуа Озона, який з роками тільки вдосконалюється, отримають від Подвійного коханця справжню насолоду. Кіно вийшло еротичниим, провокаційним, стильним та гармонійним. У прокаті з 2 листопада.

Трейлер фільму Подвійний коханець:

Кадри з фільму Подвійний коханець:

Share This