Класична історія, знайома кожному з дитинства, набуває свого продовження у доброму і смішному фільмі під назвою Крістофер Робін.

Дія відбувається за кілька десятків років після пригод хлопчика Крістофера та його друзів – ведмедика Вінні та інших істот із Великого Лісу. Тепер Крістофер зветься містер Робін, в нього є дружина і донька, а ще – портфель і купа обов’язків, що стали для нього важливішими за справжнє життя. Працюючи на компанію з виробництва валіз, робочим питанням він присвячує навіть вихідні. Де вже тут до казкового світу! Його не може розчулити навіть власний малюнок із дитинства, де він зобразив себе разом із Вінні та іншими. Проте випадково перевернута банка меду справляє магічний ефект: намальований ведмедик передав імпульс справжньому, і той прокинувся від сплячки, аби відправитися у світ людей і врятувати Крістофера Робіна.

Та допомога потрібна не тільки йому: мешканці Великого Лісу покинули свої домівки, переконані, що на них полюють хоботуни і пролазки – істоти, що живляться радістю. Тому й сам Ліс став іншим – похмурим, сірим, ворожим… Вінні потребує Крістофера, аби той допоміг йому у боротьбі зі злими створіннями, і повернув радість у магічний світ.

Головну роль у стрічці виконав Еван МакГрегор, і, можна сказати, це був його бенефіс. У більшості сцен задіяний тільки він та іграшки, і тільки наприкінці до пригод долучаються дружина (Хейлі Етвелл) і донька (Бронте Кармайкл) Крістофера Робіна. Фільм вийшов дуже камерним, дуже простим і дуже класичним. Історія цілком зберігає дух оригіналу: ласий Вінні залишився трішки сонним та «невеликого розуму», що не заважає йому бути невимовно мудрим; Віслючок залишився песимістичним,  Тигра – супер-енергійним, а Поросятко – боязливим. Весь фільм – наче ностальгічне дихання минулого. Дорослі, що захоплювалися Вінні у дитинстві, проведуть паралелі між собою і Крістофером, а діти знайдуть вірних друзів у персонажах, що колись тішили їхніх батьків.

Фільм разюче відрізняється від сучасних кіноновинок відсутністю динаміки, розміреністю і простотою сюжету, наївними і добрими жартами. Та незважаючи на це він, безумовно, зможе зарядити аудиторію найтеплішими емоціями, а дотепні репліки Вінні неодмінно запам’ятаються глядачам та будуть використовуватись у повсякденному житті.

Трейлер фільму Крістофер Робін:

Кадри з фільму Крістофер Робін:

Share This