Багатий на традиції італійський кінематограф переживає черговий розквіт. Проте новим роботам складно “пробитися” у міжнародний, а тим паче український прокат. Тиждень італійського кіно щорічно представляє в Україні найяскравіші кіноновинки із сонячної Італії. Цього року, з 21 по 25  червня, культурна подія відбудеться усьоме.

Режисер Паоло Вірдзі представить трагікомедію Як навіжені.

Донателла і Беатріс мешкають у психіатричному закладі у Тоскані. У них дуже різні життєві історії, але шанс на втечу зводить їх разом у пригоді, яка назавжди змінить їхні життя і допоможе усвідомити красу недосконалості.

Режисер Джанфранко Розі представить фільм-переможець Берлінського кінофестивалю 2016 року Море у вогні.

Документальна стрічка розповість про життя італійського острова Лампедуза, який став перевалочним пунктом для біженців з країн Північної Африки.

Акабадора – драма Енріко Пау.

Мати Анетти передала їй у спадок непросту долю: як і її сардинські пращури, вона – акабадора, милосердна вбивця. Попри юний вік, вона, за стародавнім звичаєм, допомагає померти літнім людям. Але Друга світова війна змінює італійське суспільство, допомагаючи Анеттi вирватись зі свого похмурого життя і пізнати любов.

Чи бувала ти на місяці – комедія Паоло Дженовезе.

Гуйя – тридцятирічна незаміжня жінка, задоволена своїм життям: у неї цікава і різноманітна робота, яка дозволяє подорожувати і розкішно жити у Мілані та Парижі. Вона переконана, що має усе необхідне для щастя, але, зустрівши Ренцо, чарівного апулійського фермера, розуміє: хоча у неї і є наречений, але кохання їй бракує.

Фестиваль відбудеться у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Трейлер Тижня італійського кіно:

Share This