«Кіносереда» – це освітній проєкт, заснований у 2016 році громадською організацією «Сучасне українське кіно «СУК». Проєкт спрямований на знайомство глядачів й глядачок з усіх куточків України та із-за кордону з сучасним українським кіно та його творцями через майстер-класи, кінопокази, публічні розмови. «Кіносереда» сприяє розвитку й підтримує молодих митців, що занурюються у кіноіндустрію.

Цьогоріч «Кіносереда» відбудеться у гібридному форматі: ви можете долучитися до наших подій офлайн, завітавши до Будинку кіно, або ж онлайн, переглядаючи стрічки у партнерських онлайн-кінотеатрах Bigshort  та Takflix та  приєднуючись до онлайн-трансляцій обговорень і майстер класів в наших соціальних мережах. Усі онлайн-заходи проводитимуться українською мовою з синхронним перекладом англійською.

Березнева програма: 

3 березня о 19:00 – Показ та обговорення добірки українських коротких метрів «Українські режисер(к)и на карантині» у Будинку кіно та в онлайн-кінотеатрі Big Short:

«Сила і правда» (5 хв), реж. Роман Бордун
«Міс Бонбон» (5 хв), реж. Марія Кондакова
«За часів карантину. Поточні часи» (6 хв), реж. Роман Любий
«Маяк» (6 хв), реж. Зоя Лактіонова
«Cонечко» (7 хв), реж. Христина Сиволап

10 березня о 19:00 – онлайн майстер-клас продюсерки Юліі Сінькевич «Фестивальна стратегія для вашого фільму»

17 березня о 19:00 –  онлайн-читка сценаріїв ще не знятих коротких метрів:  Альона Капоріна «На другий день після смерті» та  Дмитро Мар’янич «Хіба то море чутно в мушлі?»

24 березня о 19:00 – Public Talk з Наталкою Ворожбит, авторкою фільму «Погані дороги», та виконав(и)цями головних ролей у Будинку кіно та з онлайн-трансляцією.