Новий мультфільм від студії 20th Century Fox – це ретельно розроблений, насичений та повноцінний продукт, що може сміливо змагатися за гілку першості із провідними пригодницькими бойовиками.

Успішний агент Ленс Стерлінг завжди виступає соло. Він здатний самотужки розібратись навіть із кількома десятками безжальних представників японської мафії якудза. Але коли у битву вступають новітні технології, вправності спецагента виявляється замало, тому він бере у напарники дивакуватого «ботана» Волтера. Тут і починаються сюрпризи, адже хоч Волтер і здатний розробляти найдивовижніші супергеройські гаджети, проте завжди чітко слідує правилу: не шкодити жодній живій істоті і не вбивати людей. Чи можна перемогти зло силою добра, блискіток та пухнастих кошенят? Хлопець-науковець впевнений, що так, і на наших очах він переконає в цьому усю шпигунську систему Сполучених Штатів Америки.

Історія справжньої дружби двох таких несхожих, але потрібних одне одному співробітників секретної служби вдало балансує поміж екшеном, пригодами та мелодрамою. Хоча вкрай технологічно розроблені сцени гонитв та битв вражають своєю реалістичністю, проте кожного разу на перший план автор сценарію Лукас Мартелл виносить базові людські цінності: всеохоплююче добро, жертовну дружбу, непохитну вірність слову і важливість командної роботи. Можна сказати, що саме шпигунська частина стрічки драматургічно просідає, вона виглядає вельми наївно – втім, це компенсується чудовою режисурою Ніка Бруно і Троя Квоно: від проїздок та прольотів часом паморочиться голова (але тільки у позитивному сенсі!).

Як і більшість сучасних анімаційних стрічок, “Шпигуни під прикриттям” поєднують у собі захоплюючу казку для дітей і часом вельми їдкий гумор для дорослих. Вдачею можна назвати те, що тут не розігрували карту любовних драм. Розвиток дружби двох класичних героїв-чоловіків виглядає одночасно і ностальгічно, і свіжо.

У творців “Шпигунів під прикриттям” є ще один, пернатий сюрприз для глядачів. Як в усю цю ретельно розроблену, дорослу та дійсно грандіозну історію вписується перетворення спецагента на… голуба? Можливо, це звучить дивно, але ця частина сценарію є ну дуже органічною! А щоб переконатися в цьому, варто самостійно оцінити цей мультфільм, що дійсно виглядає набагато ефектніше за більшість фільмів такого ж жанру.

Трейлер мультфільму Шпигуни під прикриттям:

Кадри з мультфільму Шпигуни під прикриттям:

Share This