17 Docudays UA пройде в мережі з 24 квітня до 3 травня. Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. Розповідаємо детальніше, що чекає на глядачів та глядачок 17 Docudays UA.

І. Кінопрограма
На платформі docuspace.org буде презентовано 70 документальних стрічок з різних куточків світу. Для перегляду документального кіно потрібно буде лише зареєструватися. Більшість фільмів будуть доступні на DOCUSPACE з 24 квітня по 10 травня. Винятком є стрічки національного конкурсу, які можна буде подивитися на платформі за таким розкладом:
25.04, 18:00 – «Земля блакитна, ніби апельсин»
26.04, 18:00 – «Зарваниця»
27.04, 18:00 – «War Note»
29.04, 18:00 – «Будинок»
1.05, 18:00 – «Не хвилюйся, двері відчиняться»
* Фільм відкритий для перегляду протягом доби після зазначеної дати.

Деякі з фестивальних стрічок матимуть обмежену кількість переглядів. Інформація про це буде доступною на сторінці фільму на DOCUSPACE.

ІІ. Програма онлайн-трансляцій
З 24 квітня до 3 травня включно сторінки Docudays UA перетворяться на справжній документальний марафон. Загалом підготовано 45 онлайн-подій: «ранкові вправи» з гостями та друзями фестивалю, в обід – смакування супу у компанії режисерів/-ок фестивальних стрічок. Це також стріми майстерні DOCU/КЛАС, розмови тет-а-тет про кіно з режисер(к)ами та кінокритиками.

Усі зустрічі транслюватимуться на головному фестивальному сайті docudays.ua, а також на Youtube-каналі і на сторінках відповідних Facebook-подій.

12.00 – 12.30 | Morning workouts
Друзі, гості, члени та членкині команди розповідають про улюблені заняття.

13.00 – 14.00 | Суп з режисер(к)ами
Щодня на глядачів очікує дев’ять обідніх онлайн-трансляцій розмов між режисер(к)ами та фестивальними модератор(к)ами. Приєднуйтеся до обговорень й переглядайте їхні документальні фільми на DOCU/SPACE.

14.30 – 15.30 | Правозахисна програма «RIGHTS NOW!»
Цього року в межах правозахисної програми RIGHTS NOW! разом з батьками та дітьми обговорюватиметься, як дорослішати без зайвих травм, давати відсіч стереотипам, як навчати(ся) без дискримінації й будувати довірливі стосунки вдома та в школі. Програма RIGHTS NOW! триватиме дев’ять днів, кожен з яких розкриває певну тему: «Права людини», «Кібербулінг» (два дні), «Сім’я», «Активізм», «Війна», «Рівність», «Можливості», «Освіта». Гід правозахисною програмою знайдете за посиланням.

17.00 – 18.00 | Майстерня документалістики DOCU/КЛАС
У межах майстерні відбудуться бесіди про цьогорічні програми, зокрема про жанр документального есею та шотландське документальне кіно. Це також розмови з фахівцями та фахівчинями про посткарантинне майбутнє кіно- та фестивальної індустрії: про українську кіноіндустрію між адаптацією і новими форматами, про те, як дистрибувати документальне кіно завтра, а також про гіпотетичні зміни фестивальних політик у зв’язку з пандемією.

20.00 – 21.00 | TÊTE-À-TÊTE: розмови про кіно
TÊTE-À-TÊTE – це зустрічі в мережі українських кінокритиків, журналістів із режисер(к)ами програми DOCU/УКРАЇНА. У день відкриття 24-го квітня в межах TÊTE-À-TÊTE відбудеться особлива розмова – між видатною французькою режисеркою Клер Сімон та програмним директором ОМКФ Антельмом Відо.

21.30 – 22.30 | Фільм «Село»
Щовечора протягом фестивалю на глядачів та глядачок чекає новий епізод 10-серійного фільму «Село». Стрічка розгортається навколо команди кінофестивалю у французькому селі Люсса, де тісно переплітаються виноробство та документалістика. Серія буде доступною для перегляду на docuspace.org протягом доби після її прем’єри на основній сторінці фестивалю docudays.ua.

23.00 – 00.00 | Happy Hours
Спільно з баром «Хвильовий» організовано віртуальні вечірки – вмикайте HAPPY HOURS з сучасною українською електронною музикою та піднімайте келих за улюблений документальний фільм!

Розклад онлайн-стрімів можна переглянути за посиланням. У ньому можливі незначні доповнення та зміни.