Новинка із Франції, стрічка Овердрайв, розповість про пригоди братів-авантюристів, що  живуть крадіжками машин екстра-класу. Хоч фільм проходить у категоріях “трилер” і “бойовик”, Овердрайв більше схожий на американський молодіжний ромком.

Головна принада стрічки – місце дії, а саме – Лазурове узбережжя Франції. Чарівні види гір, затишних домівок та яхт, що неквапливо погойдуються на хвилях Середземного моря, створюють приємний настрій та заздалегідь позитивно налаштовують глядача. Хто б не захотів із вітерцем промчатися по схилах із видом на блакитну рів’єру? Проте головні герої їздять не просто з вітерцем, а з шиком, перестрілками та такими епічними вибухами, що Форсаж починає хвилюватися за свою монополію у царині безглуздих і нещадних, проте видовищних перегонів.

Конфлікт закручується навколо братів-спеціалістів із викрадення автівок категорії “люкс”. Усе починається, коли вони переходять дорогу одному із місцевих мафіозі. Тепер перед ними стоїть вибір: викрадення тачки із ризиком загибелі або ж моментальна смерть від рук того самого мафіозі. Все ускладнюється наявністю дівчат, у яких закохані хлопці, – адже, незважаючи на свою нерозважливіість, вони хочуть, щоб кохані були у безпеці. Проте дівчата теж не прості: професійні крадійки, вони долучаться до справи і допоможуть провернути аферу.

Передусім Овердрайв виділяється красою. Тут красиво усе: екстер’єри, машини, актори. Молоді та привабливі, вони з тих, хто виходить із бійки із сексуальним шрамом та ледь-ледь скуйовдженим волоссям. Простота сюжету та типажів не змушує занадто заглиблюватись у драматургію, даючи можливість насолоджуватись вигаданим світом шаленої “золотої молоді”, роблячи Овердрайв схожим на комедії американського виробництва. Тут не варто замислюватись: варто розслабитись, вірити і насолоджуватись.

Закохувати у себе на екрані будуть Скотт Іствуд, Фредді Торп, Ана де Армас і Гайя Уайсс. У такому порядку персонажі будуть усе менш і менш продуманими, але не менш привабливими. Роль дивакуватого мільйонера виконає Клеменс Шик. Режисером стрічки виступив Антоніо Негрет.

Овердрайв – видовищна, симпатична, проте дуже проста стрічка, яка може припасти до душі перш за все дівчатам-підліткам. Любителі ж суворих бойовиків і напружених трилерів знайдуть її швидше наївною та розважальною.

Трейлер фільму Овердрайв:

Кадри з фільму Овердрайв:

Share This