Старі знайомці родом із дитинства адаптуються у 21-му сторіччі: велике місто, шалене весілля, Інстаграм. А окрім цього – реальний, не мультяшний світ! Чи зможуть вони знайти порозуміння у таких умовах?

Кайла (Хлоя Грейс Морец) – дівчина, що нездатна втриматись на жодній роботі. Шахрайськими методами їй вдається отримати місце у розкішному готелі напередодні весілля наймедійнішої пари Нью-Йорку. І здавалося б, дівчині вдалося всіх обдурити, але тут у готелі з’являється миша. Джеррі прагне комфортного життя не менше за Кайлу, і між ними починається непримирима боротьба, у якій людям проти миші допомагає вуличний кіт Том. Чи вдасться молодятам справити весілля у таких умовах?

Фільм вийшов динамічним, яскравим, сповненим стильної музики та дуже літнім. Велике Яблуко постає у ньому містом, до якого хочеться одразу ж купити квиток. Робота художників-постановників та стилістів бездоганна: напівказковий світ тішить своєю теплою, позитивною атмосферою. В ньому діють трохи дивакуваті персонажі, кожен зі своєю «фішкою» та харизмою; та головне – у цей всесвіт органічно вписуються анімаційні персонажі (тобто усі тварини).

Також стрічка використовує дещо ностальгійні ретро-прийоми: героїв лупцюють кувалдою, розмазують по асфальту; вони пробивають дірки у стінах та ловлять зірочки над головами після ударів. Фанати Тома і Джеррі не будуть розчаровані: старі знайомці відтворені з усією повагою.

Проте незважаючи на технічну якість, чи стане цей фільм успішним? Можна констатувати, що історія, яка розігрується за участю двох бешкетників, є хоч і позитивною, проте досить поверхневою. Важко співпереживати умовному конфлікту, у який втягнуті герої. Недостатня соціальна гострота стрічки (хоч і сімейної) вочевидь робить її слабшою і вельми прохідною. У світі, сповненому криз та незгод, глядач шукає глибших цінностей, і саме тому Pixar знаходиться на піку популярності. Том і Джеррі, нажаль, не змогли сягнути висот цього драматизму. Проте в якості розважальної стрічки для сімейного виходу у кіно вони таки згодяться.

Трейлер фільму “Том і Джеррі”:

Кадри з фільму “Том і Джеррі”: 

Share This