“Голос кохання” – історія сходження на п’єдестал слави канадійської співачки Селін Діон. Від самого дитинства і до сьогодення – her heart will go on.

Юна Алін (Валері Лемермс’єн) з самого дитинства мріяла про одне: стати співачкою. І вийшло так, що зростала вона у люблячій сім’ї, що усіляко підтримувала її талант. Її мама (Даніель Фішо) супроводжувала доньку у концертних турах; брат допомагав в організації виступів; сестра піклувалася про будинок і дітей. Її менеджер Гай-Клод (Сільвен Марсель) з перших звуків повірив у талант дівчини і робив усе для того, аби вона без перешкод йшла до успіху.

А тоді – незважаючи на суттєву різницю у віці – між ними спалахнуло кохання. І з того часу дівчина співала тільки для Нього.

Врешті-решт батьки прийняли вибір дочки, і фанати так само підтримали зіркову пару. Алін та Гай-Клод їздили з турне по всьому світу, жили у розкішному маєтку і народили трьох чудових дітей. У чому ж конфлікт стрічки? – запитаєте ви. Відповідь на це питання знайти не так вже й просто.

Якою була співачка? Якими були риси її характеру? Як вплинула на неї шалена всесвітня слава? Чого вартували труднощі і перепони, що зустрічалися на її шляху? Як вона відплатила за добро та любов сім’ї та інших, що піклувалися про неї? А її коханий – за які саме якості вона полюбила його так віддано, так безроздільно?

Нажаль, жодне з цих питань у фільмі не розкрите. Сцена за сценою ми спостерігаємо за банальною хронологічною констатацією фактів із життя співачки. Варто лише відкрити Вікіпедію, аби зрозуміти, наскільки насиченим воно було. Чим саме керувався режисер під час вибору епізодів – залишається загадкою.

Хоч і чудово стилізований під різні епохи в художньому плані, фільм цілком позбавлений людяності, емоцій та – як не дивно, щирої пристрасті, якою пронизані пісні Діон, що їх вона присвячувала головному коханню свого життя.

Тож аніж витрачати час на те, аби марно шукати відповіді на екрані, набагато продуктивнішим буде просто переслухати творчість співачки: і там, безсумнівно, ми зможемо почути справжній голос кохання.

Трейлер фільму “Голос кохання”: