Здоровань-руйнівник Ральф та його подруга – гонщиця Венілопа – повертаються на великі екрани, аби вийти за межі світу ігрових автоматів у дивовижний світ інтернету.

Після того, як в салоні ігрових автоматів з’явився wi-fi, невгамовні шукачі пригод, що вже занудьгували у своєму передбачуваному світі піксельних ігор, вирушають в онлайн. Тут вони не тільки дізнаються, наскільки великим і дивовижним є світ, але й випробують на міцність свою дружбу.

В центрі сюжету – звісно, Ральф та Венілопа. Другорядні персонажі, що встигли полюбитися глядачам за першою частиною, не відіграють тут значної ролі. Натомість зявляються нові – набагато крутіші представники всесвітньої павутини. Найяскравішими з них стануть Інжекта – гонщиця з найкрутішої відеогри, Тег – координаторка центру алгоритмів пошуку та Спамло – негативний, але симпатичний представник шахрайської сторони інтернету.

Світ, створений на базі усього, до чого ми звикли і що любимо в мережі, розроблений бездоганно. Тут можна побачити усі основні ознаки інтернету, з якими ми стикаємось щодня: пости, лайки, пошукові системи, набридлива реклама, коментарі, повідомлення і тренди. Окремі деталі визивають щирий сміх – настільки влучно втілені віртуальні поняття в анімаційних персонажів. Зустрінуться нам тут і принцеси Діснея, показані у незвичному амплуа: кумедні та відважні, вони відійдуть від стереотипних ролей та докладуть зусиль для порятунку Ральфа, коли той буде у скруті.

Проте всіх цих деталей недостатньо, аби дати картині найвищу оцінку. Нажаль, сама історія вийшла досить примітивною. Порівняно із першою частиною, в якій дійсно підіймалися глибокі психологічні проблеми, друга частина вийшла більш розважальною, більш простою, більш дитячою. Втім, все одно вона залишилася яскравою та гумористичною. Наймолодші глядачі точно залишаться задоволеними, а от старші – насолодяться хіба що деталями історії, які, втім, настільки цікаві, що безумовно варті перегляду.

Трейлер фільму Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі:

Кадри з фільму  Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі:

Share This