У камерному фільмі на два героя тривалістю 1,5 години шалених подій і випробувань вистачило б, напевно, на цілий серіал.

Сара (Еллісон Вільямс) та Джексон (Олександр Дреймон) – пара у непростих стосунках. Він – засмаглий інструктор з серфінгу, що мешкає на Маврикії, вона – ділова жінка з урбаністичного Лондону. Вони зрозуміють, що мусять бути разом, пройшовши через скажене випробування екстремальною ситуацією. Коли пілот літака, що мав доправити їх до сусіднього острова, помирає від серцевого нападу, розраховувати молоді люди можуть тільки на себе, адже ні небо, ні океан не знають жалю…

Оманливий початок фільму із його неспішною та дещо підлітково-романтичною атмосферою на ідеальному острові в Індійському океані швидко змінюється критичними обставинами, що розгортаються на маленькому клаптику простору приватного літака та безкрайній широті неба і океану. Динамічний монтаж та чудова операторська робота у тандемі створюють темпоритм, що не відпускає ані на секунду. І якщо спочатку це сприймається як перевага (фільм дійсно захоплює!), то за певний час стає дещо «напряжним».

Пригода за пригодою, нещастя за нещастям, випробування за випробуванням – режисер Мікаель Марсімаін не дає нам можливості емоційно осмислити події, що випадають на долю героїв. З вражаючою легкістю молоді симпатичні люди (хай які б не були спортивні) проводять літак крізь грозовий фронт, оговтуються від висотної хвороби, вилізають назовні, тримаючись ледь не самими кінчиками пальців, вправляють зламані кістки, викидають за борт труп близької людини, саджають літак посеред океану, рятуються від затоплення та акул, аби врешті-решт прийти до хепі-енду.

Стрічка насправді має багато переваг, але й не менше недоліків. Одним із найсильніших є акторська гра – і Вільямс, і Дреймон не вражають своєю грою; навпаки, «вибивають» із напруженого ритму своїм ідеальним зовнішнім виглядом та повною відсутністю психологізму.

Тим не менше, Лінія горизонту – непогана камерна пригода, і якщо ви дозволите собі забути про закони фізики і довіритесь режисерові, то зможете отримати досить адреналіновий вечір!

Трейлер фільму Лінія горизонту:

Кадри з фільму Лінія горизонту:

Share This