Кінець вересня відмічається виходом на екрани третьої частини пародійної саги про спецагента британської розвідки Мі-7. Нажаль, цього разу агент Інгліш провалив місію: не вийшло ані обіцяної комедії, ані очікуваного екшену.

Ідея стрічки про агента-телепня є досить незаїждженою: порівняно із кількістю драматичних екшенів, присвячених бондам та гантам, такі персонажі, як Джонні Інгліш, перебувають у меншості. Здавалося б, це дає широке поле для творчості сценаристів – але не в тому випадку, коли мова йде про творців Нової місії. Нажаль, третя частина стала класичним прикладом слабкого сюжету, плаского гумору та провальної акторської гри.

Історія класична: коли всі агенти загинули чи захворіли, а катастрофа насувається, єдиним кандидатом на роль рятівника світу стає недолугий Джонні Інгліш (Роуен Аткінсон). За звичкою, він більше шкодить, аніж приносить користі, але завдяки чудесному збігу обставин врешті-решт саме він викриває злодія і рятує рідну Британію.

Перші двадцять хвилин фільму проходять непогано: за рахунок ностальгії і завищених очікувань те, що відбувається на екрані, сприймається позитивно. Але сподіваннями не наїсися: чим далі, тим менш дієвими стають сцени, сюжет не «затягує», а відсутність смішних моментів (натомість перенасиченість моментів, в яких стає просто незручно за акторів, сценаристів і людство) змушує задатися питанням – що я тут роблю і чи не варто піти із зали?

Єдиним приємним моментом у стрічці є участь у ній Ольги Куриленко. Актриса чудово виглядає, відіграє на совість і є справжньою окрасою порожнього в інших аспектах фільму.

Трейлер фільму гент Джонні Інгліш: Нова місія:

Кадри з фільму Агент Джонні Інгліш: Нова місія:

Share This