У прокат виходить фільм, події якого відбуваються між подіями стрічок Помста ситхів і Нова надія, – Соло. Зоряні Війни. Історія.


Режисером космічного вестерну став американець Рон Говард, відомий роботами Аполлон-13 (1995), Ігри розуму (2001), Код да Вінчі (2006). Як і можна зрозуміти з назви, фільм розповідає про початок карколомної кар’єри одного з улюблених персонажів Зоряних війнГана Соло (Олден Еренрайк). Виявляється, історія цього симпатичного контрабандиста почалася з невдалого кохання. Він був випадково розлучений зі своєю обраницею Кірою (Емілія Кларк). Через три роки після цього познайомився з Чубакою і в’язався в авантюру з Тобіасом Беккетом (Вуді Гаррельсон). Мета Гана – заробити грошей, купити космічний корабель і визволити кохану, де б вона не була. Але саме на шляху до здійснення цієї благородної мети Ган … зустрічає Кіру. Вона працює довіреною особою головного злочинця Драйдена (Пол Беттані). Тепер роздобути для нього цінний вантаж – основна мета усієї компанії авантюристів. Також серед основних персонажів нових Зоряних воєнЛендо Калріссіан (Дональд Гловер).

Соло з бюджетом $250 мільйонів – чудовий подарунок для усіх прихильників Зоряних воєн. Тут рівномірно чергуються космічні перегони, влучні жарти, романтика та насилля. Класний сценарій з безліччю побічних історій, найбільш ексцентрична з яких – про симпатію між Лендо та його дроїдом-жінкою. Ця дроїд виступаю за рівноправ’я роботів з людьми і навіть влаштувала революцію, жертвою якої сама ж і стала.

Фільм захоплює під час перегляду і так само легко забувається. У деяких моментах навіть здається, що дивишся не Зоряні війни, а, наприклад, Стар Трек чи Вартових Галактики. Врешті, космос же безмежний. І нам, глядачам, лишається тільки дивитися кіно і мріяти про час, коли можна буде здійснювати стрибки у гіперпростірі та спілкуватися з чужопланетянами.

Трейлер фільму Соло. Зоряні Війни. Історія:

Кадри з фільму Соло. Зоряні Війни. Історія:

Share This