Удача Лохана – новий фільм Стівена Содерберга, який кілька років тому запевняв, що За канделябрами (2013) стане його останньою роботою у кінематографі.


Надихнув Содерберга сценарій, який створила Ребекка Блант. Справді, скільки вже ми бачили тих фільмів про пограбування, але сюжет Удача Лохана приємно дивує щохвилини. У першу чергу тому, що фільм цей – комедія. Ще й класно перекладений українською мовою.

Два брата Джиммі та Клайд Лохани, а також їхня сестра Міллі, вирішують пограбувати гонку NASCAR. Для цього один з братів навіть сідає у в`язницю, аби у день пограбування ненадовго втекти з неї у компанії Джо Бабаха, який сидить уже давно. Злочин свій компанія здійснює у день змагань, тож окрім усього іншого, стрічка торкається ще й теми автоперегонів. Не кажучи вже про висвітлення життя в американській тюрмі – виявляється, в`язнів найбільше турбує перебіг подій серіалу Гра престолів

Загалом, Удача Лохана складається з ненабридливої черги вдалих гегів, жартів та кумедних ситуацій. Сюжет розвивається динамічно, а, мабуть, найбільшим здобутком можна назвати акторську гру. Чого вартий лише Деніел Крейг, який заради ролі Джо Бабаха перефарбувався у блондина! В Удачі Лохана також знімаються Ченнінг Тейтум, Адам Драйвер, Сет МакФарлейн, Кеті Голмс, Гіларі Свонк та інші.

Як каже сам Содерберг, Удача Лохана – це “анті-Оушен”, бо у цій стрічці немає нічого гламурного, її герої – не професійні злочинці, а “реднеки”.
Незважаючи на відсутність гламуру, цей двогодинний фільм – блискуче видовище для широкої глядацької аудиторії.

Трейлер фільму Удача Лохана:

Кадри з фільму Удача Лохана:

Share This