Третя частина пригод двох копів-шибайголов дасть чітку відповідь на питання, чи настав для них час виходити на пенсію.

Детективи Майкл Лоурі (Вілл Сміт) та Маркус Бернетт (Мартін Лоуренс) колись були поганими хлопцями. Але тепер їм за п’ятдесят, і замість гонитв за злочинцями вони мають знайти собі нові життєві пріоритети. І якщо героєві Лоуренса це вдається із легкістю і навіть задоволенням, то герой Сміта відмовляється прийняти вікові зміни і респектабельний осідлий спосіб життя. Та й зовнішні обставини не дадуть йому цього зробити: темні постаті із минулого повернуться, аби помститися детективові.

«Погані хлопці» – це вибухова суміш дружби, пафосу, гумору та неперевершеної жорстокості. Крові вистачить на всіх, а різноманітні способи вбивств смакуються на екрані із майже садистською естетичністю. Втім, творці стрічки вдало нівелюють дійсно шокуючі сцени динамікою, пафосом та влучним гумором, який вирізняє фільм з-поміж багатьох подібних в певному сенсі стереотипних картин. Нетипових відтінків цьому гумору надає вікова складова героїв: їх «не перша свіжість» в купі із насправді невичерпним запасом енергії створюють цікавий тандем, заразом розширюючи цільову аудиторію фільму. Невимушена акторська гра не переходить за межі фарсу і виглядає дуже природньо, дозволяючи повністю абстрагуватися від особистостей виконавців ролей і сфокусуватися на їх героях.

Кліше, які неодмінно присутні у подібного роду фільмах (злочинці на байках, спецоперації із гарними жінками і, звісно ж, епічні вибухи за спинами героїв) змогли стати органічною складовою «Поганих хлопців назавжди», виступивши у ролі неодмінних, якісно виконаних атрибутів жанру. До того ж ліричні відступи у вигляді емоцій копів та їх задушевних бесід змогли зробити стереотипи напрочуд людяними.

Загалом «Погані хлопці назавжди» – це стильне, динамічне, живе, високопрофесійне кіно, яке вдало балансує на межі пафосу, лірики і гумору. Це чудовий представник жанру, який не пропонує більше за свої можливості, але власні очікування відпрацьовує на 10 із 10.

Трейлер фільму “Погані хлопці назавжди”:

Кадри з фільму “Погані хлопці назавжди”:

 

Share This