Дія нео-нуарного трилера відбувається у 1969 році у напів закинутому готелі на межі Каліфорнії та Невади.

Готель розкішний і порожній, лише іноді тут з`являються впливові особи, аби зайнятися збоченим сексом. Дзеркала у номерах прозорі з одного боку, і юний консьєрж знімає на вимогу керівництва компрометуючі відео. Але про усе це і багато іншого ми дізнаємося згодом.

Починається стрічка з того, що раптом у готелі “Ель Рояль” з`являється аж четверо гостей: священик Деніел Флін (Джефф Бріджес), співачка Дарлін Світ (Сінтія Еріво), продавець пилососів Сеймур Салліван (Джон Хем) та дівчина-хіпі Емілі (Дакота Джонсон). Звісно, частина з цих людей не ті, за кого себе видають. Наприклад, священик насправді шукає сумку з грошима, яку під підлогою одного з номерів десять років тому заховав його брат…

Погані часи у Ель Роялі — з тих фільмів, дія яких відбувається у замкнутому просторі. Але завдяки численним флеш-бекам у минуле героїв це і непомітно. Зняв стрічку режисер Дрю Годдард, відомий як сценарист Монстро (2008), Війна світів Z (2013), Марсіянина (2013); режисер Хижі у лісі (2012).  

Кіно вийшло напрочуд вдале: захопливий сценарій того ж таки Годдарда, блискуча акторська гра (у другій половині з`являється Кріс Гемсворт), важливі соціальні та філософські питання, красиві сцени насильства. Такі динамічні та водночас інтелектуальні стрічки рідко виходять в український прокат, тож щиро радимо не пропустити.

Трейлер фільму Погані часи у Ель Роялі:

Кадри з фільму Погані часи у Ель Роялі:

Share This