Острів собак – новий мультфільм американського режисера Веса Андерсона, який у більшості глядачів викликає захват, але у деяких – непорозуміння.


Дія відбувається в Японії, у недалекому майбутньому. Собак, які захворіли на небезпечний собачий грип, відправляють на віддалений острів сміття. Головний герой стрічки, 12-річний Атарі Кобаяші, прибуває на острів, аби знайти свого улюбленця Спота. У пошуках йому допомогають п’ятеро бравих псів. Інтрига сюжету поглиблюється ще й тим, що Атарі – підопічний мера міста Мегасакі. Цей мер – негативний персонаж; швидко з’ясовується, що нещасних собак він відправляє на острів заради того, аби провернути свої корупційні схеми.

Острів собак режисера Андерсона, відомого ще однією анімаційною стрічкою – Незрівнянний містер Фокс, здобув на Берлінале “Срібного ведмедя” за найкращу режисерську роботу. Фільм абсолютно підкоряє своєю візуальною складовою та динамікою розповіді. Сам сюжет теж небанальний – фактично, він про корупцію, що особливо актуально для українських глядачів. А от за що Острів собак критикують, то це за вільне поводження з символами Японії та японської культури.

Як би там не було, Острів собак явно розрахований і на дорослу аудиторію. Дивитися його точно буде не сумно. От лише прикро, що не чуємо оригінальної озвучки, адже собаки у цьому мультику говорять голосами Едварда Нортона, Скарлетт Йоганссон, Тільди Суїнтон та купи інших улюблених акторів.

Кадри з фільму Острів собак:

Трейлер фільму Острів собак:

Share This