У 2019 році Кінофестиваль Відкрита ніч «Дубль 22» відбудеться в ніч з 29 на 30 червня на столичному Арт-причалі, а унісонні покази відбудуться у більш ніж 100 майданчиках в Україні та зарубіжжі.

Фактично свою діяльність Дубль 22 розпочинає за тиждень до основного заходу – з дофестивальних показів. Напередодні щорічного фестивалю організатори Відкритої ночі показують найбільш пам’ятні і резонансні роботи минулих років. Цього року в таких показах продемонструють панораму переможців найновішої історії фестивалю. Дофестивальні ретро-програми відбудуться 27 червня в Кіноклубі Київського телецентру Олівець.

У 1997 році фестиваль Відкрита Ніч планувався як найменший в Україні.  Цього року одночасно з Києвом покази короткометражних фільмів українських режисерів пройдуть на 100 майданчиках України та зарубіжжя. У зв’язку з цим у фестивалю є намір встановити національний рекорд та увійти до Книги рекордів України.

Додатково спільно з Суспільне:UA відбудеться серія телевізійних спецвипусків, присвячених фестивалю. Показ кращих жанрових фільмів, які найкраще характеризують понад двадцятилітні традиції та стиль Відкритої ночі, пройде на телеканалі 22 та 23 червня.

Фестиваль продовжує свою освітню місію. 29 червня у вечірній програмі фестивалю відбудеться дискусія на тему «Кінотеатральна дистрибуція короткометражного кіно» за участі Ліани Плисецької та Сергія Зленка (директор кінотеатрів «Бумер» та «Магнат»).

Завершенням вечірньої програми стане показ фільму Сьомий маршрут, режисер  – Михайло Іллєнко,1998 рік.

Всі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 100 000 гривень.

Того, хто виграє кошти, з цього року визначатиме найсуворіший критик – глядач, шляхом SMS-голосування. Минулого року переможець не забрав приз у 50 000 гривень  під час офіційної церемонії нагородження і відповідно до правил фестивалю ці кошти перейшли у призовий фонд цьогорічного фестивалю.

Конкурсні і позаконкурсні програми складені з нових фільмів як дебютантів, так вже й відомих митцівДо неї увійшли:
Ігрові – 8 фільмів
Документальні – 4 фільмів
Анімаційні – 6 фільмів
Позаконкурсні – 4 фільмів
Ретроспектива – 3 фільми

До участі у конкурсі цього року було подано 96 фільмів. Основна програма фестивалю триватиме 6 годин.