Дівчина в тумані – детектив, який італійський письменник Донато Каррізі зняв за власним романом-бестселером.


Фільм став режисерським дебютом для письменника, що не завадило йому вийти в лідери італійського прокату, посівши третє місце за підсумками річних касових зборів.

Дія відбувається в італійському містечку, загубленому в Альпійських горах. Напередодні Різдва зникла 16-річна Анна Лу, донька релігійних батьків. Приїздить вести розслідування відомий інспектор Фогель (Тоні Сервілло). Він швидко знаходить підозрюваного – місцевого вчителя, але чи справді той убивця? У Дівчині в тумані у ролі психіатра Аугусто Флореса знявся відомий французький актор Жан Рено, який нещодавно оголосив про завершення кар’єри.

Дівчина в тумані – захоплюючий детектив у класичному нуарному дусі. Глибоко психологічний, ще й з паралельним дослідженням того, як сучасні медіа впливають на роботу детектива. “Джерела мого режисерського натхнення – нуар 1960-х та видатні трилери 1990-х, наприклад, “Мовчання ягнят” та “Сім”, – коментує Каррізі. – Тому у нас “ретрозображення”, широкоекранний формат, а саундтрек виконує оркестр”.

Любителі трилерів із задоволенням переглянуть Дівчину в тумані, та й для звиклих до голлівудських блокбастерів цей фільм може стати приємним сюрпризом.

Кадри з фільму Дівчина в тумані:

Трейлер фільму Дівчина в тумані:

Share This