Коли головний злодій планети вирішує стати хорошим сім’янином і йде з бізнесу – це добре для людства, але жахливо для глядача. Проте сценаристи Нікчемного Я знайшли вихід: колишній бешкетник Гру віднайде свого загубленого брата Дрю, який завжди захоплювався злочинами близнюка і мріє, щоб той став йому прикладом на дорозі лиходійства.

Всесвіт Нікчемного Я залишається вірним своїм правилам: смішного тут більше, ніж страшного, зло ходить під руку з рожевою гумкою, а лиходії – найсимпатичніші у світі. У третій частині уже знайомі герої, що спокійно і щасливо ведуть сімейне життя, познайомляться із загубленим родичем – німецьким братом-близнюком колишнього найвизначнішого лиходія на ім’я Дрю. Відкриються і сімейні таємниці: виявляється, батько братів теж був неабияким бандюганом. Його арсенал вбивчої зброї, шалених машин і костюмів для супер-героїв знову пробудить зловісні нахили у Гру, а брат буде благати навчити його усім злодійським прийомам. Але відколи людству загрожує небезпека через шаленого танцюриста Брата, Гру долає спокусу до поганських витівок і вирішує спрямувати енергію на порятунок світу.

Не залишаться без пригод і дружина Гру разом із трьома прийомними дочками. У центрі уваги традиційно опиниться молодша Агнес зі своєю фанатичною любов’ю до єдинорогів. Інші дівчатка та їхня нова мама стануть учасниками серії веселих епізодів мультфільму.

У свою чергу найяскравіші зі Всесвіту Нікчемного Я створіння – міньйони – не поступляться першим місцем у змаганні на абсурдність, милість та кумедність. Співати, бешкетувати і навіть побувати у в’язниці – усе це чекає на них у третій частині саги про нікчемність. І, звісно, вони допоможуть господареві елегантно і яскраво перешкодити світовій загрозі.

Трейлер фільму Нікчемний Я 3:

Кадри з фільму Нікчемний Я 3:

Share This